Wpis z mikrobloga

@Okocza84 Mam V50 2.4i. Na razie krótko mam ten samochód by mówić by było drogie w naprawach, bo nic w nim nie dolegało jak go kupowałem. Tylko standardowa wymiana filtrów i płynów. Przy tym silniku co mam średnio pali 10l bo głównie jeżdżę po mieście. Zaliczyłem już kilka podróży po Polsce i jest wygodny. Mam problemy z plecami i nie raz po 3h jazdy miałem dość, a w Volvo po prawie 5h
  • Odpowiedz
  • 0
@grz3so_o to jest bardzo pomocna opinia dzięki serdeczne. Patrzyłem na silniki to 109km wydaje mi się mało na tą budę sxuoalbym czegoś z 150 konnym czyli 2.0 pewnie mniejsze spalanie będzie
  • Odpowiedz
@Okocza84 1.6 i 1.8 to trochę za mało na tę budę. Choć mówią, że 1.8 jest żwawsze niż 2.4 (140). Szukałem 2.0, ale mało popularne. Dlatego padł wybór na 2.4i (170). Da się znaleźć to co się chce, trzeba cierpliwości.

PS. Piszę tylko o benzynie, bo diesla nie chciałem.
  • Odpowiedz
@Okocza84: czwarty rok jeżdżę tym autem ale z dieslem. Ogólnie dla mnie auto jest świetne, fotele rewelacyjne, trasę 8h jadę bez problemu a w focusie mk1, którego też mam boli mnie wszystko po godzinie xD części tanie bo płyta podłogowa od focusa, tylko elementy typowe dla volvo typu elementy karoserii czy jakieś elementy wyposażenia są drogie. Ogólnie teraz brałbym z benzyną 2.4 albo 2.5T. 1.6, 1.8 to fordowskie silniki, dobre są
  • Odpowiedz