Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki,

WOŁAM WAS PO RAZ OSTATNI...

Nie... nie usuwam konta ( ͡º ͜ʖ͡º). Po prostu zdecydowałem, że odchodzę od wołania, gdyż nie chcę się nikomu narzucać. Reakcje były zbyt skrajne. Doszedłem do wniosku, że zdecydowanie lepiej będzie jeśli wykopowicze sami zdecydują czy chcą na bieżąco czytać moje górskie artykuły.

Jeśli podobały się Wam moje dotychczasowe publikacje, to polecam Wam obserwację tagu #permanenttravel. Od tej pory będę pieczętował nim swoje wpisy. Najbliższy pojawi się jakoś na dniach.

Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was nie lubi tagów ze względu na sposób w jaki działają (a w zasadzie nie działają). Jeśli więc ktoś wolałby nadal być wołanym, to proszę o info w komentarzu lub PW. Napomknę tylko, że nawet jeśli tagowe powiadomienia z jakichś powodów nie działają, to generalnie nie ma większego problemu z przeglądaniem znalezisk i wpisów nimi oznaczonych – wystarczy przeglądać serwis przez zakładkę „Mój Wykop” – wtedy raczej nic nie powinno Wam umknąć.

Na koniec pragnę podziękować Wam serdecznie za dotychczasowe wsparcie i okazaną cierpliwość! Jesteście niesamowici!

Pozdrawiam!
Permanent-Travel
  • 30
  • Odpowiedz