Wpis z mikrobloga

@ludi889: ciężko w domowych warunkach zrobić sterydy z proszku? mam pólprodukt a to jest przepis

25 gram Testosterone Ethanate powder (18.75ml)
2ml BA (2%)
10ml BB (10%)
  • Odpowiedz
@methanex Uuuu. Myślałem że chodzi o jakiejś mniej poważne rzeczy związane z chemią. W takim temacie nie chcę się wypowiadać, bo powiem szczerze że nie mam pojęcia. Polecam raczej kogoś z farmacji tutaj znaleźć, chyba lepiej się znają od typowych chemików.
Intuicyjnie, nie robił bym na własną rękę czegoś co chcesz w sobie wbić, a nie wiesz jak to zrobić.
  • Odpowiedz
@ludi889: a myslisz że 80% koksów które sa na naszym rynku to jak są robione? tylko tam to pchają #!$%@? wie co , a tutaj bym sobie sam zrobił, po za tym cena jest nieporównywalnie mniejsza
  • Odpowiedz
@methanex Cena, ceną, zdrowie, zdrowiem. Jednak ponownie, polecam to przemyśleć czy naprawdę chcesz sobie wbijać coś, co nie wiesz dokładnie sam jak zrobić, oczywiście z całym szacunkiem.
Tak czy inaczej, raczej tag #farmacja tutaj jest bardziej odpowiedni.
  • Odpowiedz
@ludi889: wpadlem na taki pomysl ostatnimi czasy, oczywiscie chcialbym po zrobieniu oddać do laboratorium zeby przebadali czy jest tam ta substancja która miała byc i czy nie ma innego syfu
  • Odpowiedz