Wpis z mikrobloga

Na głównej z płomieniem WP.PL publikuje zdjęcie prezydenta USA w hitlerowskiej opasce., pomijam że link prowadzi do działu z memami, ale jeszcze nie tak dawno na główną wykop.pl trafiło znalezisko z neonazistowskiej strony dailystromer http://www.wykop.pl/link/3590111/petycja-o-uznanie-antifa-jako-organizacji-terrorystycznej/#voters, co ciekawe niektórzy wykopowicze oburzeni zachowaniem ze strony wp.pl nie widzieli nic złego w wykopowaniu nazistowskich źródeł i wtedy im to nie przeszkadzało xD
kilka przykładów z brzegu:

@groovebox o wp.pl

lewactwo robi co może.

dailystromer - wykopał √

@Chicane o wp.pl

Mógłby ktoś to przesłać do Trumpa administracji? Kto wie, może wytoczą proces WP.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(pytam czy ktoś może, bo ja po angielsku nie umiem aż tak dobrze)

dailystromer - wykopał √

@onechaos o wp.pl

WPdno

dailystromer - wykopał √

@Kralizek o wp.pl

Czyli złodziej mówi: "Łapcie złodzieja!" :)

dailystromer - wykopał √

#neuropa #bekazprawakow #wykop #polityka #rakcontent #bekazpodludzi
  • 11
@saakaszi: boze swiety, Ty tesz masz zamiar znizac sie do tego poziomu? I tamte znalezisko i te dzisiejsze bylo skandaliczne,nie wiem jak mozna usprawiedliwiac jedne kosztem drugiego,juz jest na tym portalu uzytkownik glosnik ktory sam stwierdzil ze mozna sie nasmiewac ze zbrodni w Wolyniu bo kilku uzytkownikow wrzucilo memy z gazem i zydami
@Hamouma: Ale ja przecież niczego nie usprawiedliwiam, pokazuję tylko hipokryzje tutejszych użytkowników którzy wyrażają oburzenie z faktu iż wp.pl publikuje zdjęcie Trumpa ze swastyką a jeszcze nie tak dawno sami wykopywali neonazistowski ściek i nie widzieli w tym nic złego.