Wpis z mikrobloga

Zabrało czasu na prowadzenie tagu, ale jako że cały czas trzymam rękę na pulsie, będę się pojawiał tylko po wyselekcjonowaniu bardzo dobrego w mojej ocenie typu. Handluję moimi propozycjami od dawien dawna i mam już raczej wykrystalizowaną grupę z którą współpracuję, ale mógłbym dorzucić jeszcze kilka osób które chciałyby sobie dorobić na zakładach. Dzisiaj przygotowałem mocną propozycję z kursem ponad 4 u stacjonarnego buka (Fortuna). Zainteresowanych zapraszam na priv, żeby nie robić spamu tutaj. Gdy typ się nie sprawdzi, każdorazowo zwracam pieniądze za typ, a następny przesyłam w gratisie. Ceny nie są wygórowane, powiedziałbym raczej że śmiesznie niskie, bo nie oferuję typów z kategorii rumuński nastolatek w akcji czyli tych 100000% SURE NO SCAM BET TIPS PRO HT/FT NO CHANCE TO LOSE.

#bukmacherka #nhl #hokej #strzeliczyniestrzeli
  • 6
@xstempolx: Dzieje się, naprawdę. Świetna końcówka zasadniczego i bardzo dobre póki co playoffy w których już pachnie niespodzianką (Loko może wykończyć dzisiaj CSKA). Właściwie to stworzyłem nawet zestawienie pierwszych par playoffs na pewnym portalu (skuteczność 7/8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)), mogę podesłać to sobie poczytasz w wolnej chwili.