Wpis z mikrobloga

Ja pierdzielę, wczoraj wyszła z olbrzymiej części polaków (i wykopowiczów) małomiasteczkowość i takie typowe - przepraszam za określenie - polactwo, przy okazji wyboru koko koko . Dzisiaj się utwierdzam w przekonaniu, że ogromna większość z nas ma niestety kompleksy i zero dystansu do życia... Szkoda. Z takim podejściem jeszcze przez długie długie lata będziemy postrzegani jako kraj smutasów :(
  • 15
@Aqwart: To ty nie wiedziałeś że takie treningi trzeba odbywać przy dźwiękach Bogurodzicy, po wcześniejszym godzinnym samobiczowaniu i opłakiwaniu smutnych losów ojczyzny?
@Aqwart: w przypadku koko koko nie chodzi o dystans do siebie, po prostu przynosimy sobie wstyd taką tandetą i kiczem. W przypadku takiej imprezy jak EURO można się świetnie wypromować jako kraj, ale do tego trzeba mieć pomysł, który spodoba się tysiącom czy nawet milionom w całej Europie. Spójrzmy na Waka waka i porównajmy go z koko koko. Wstyd jak dla mnie...
@tr00ci0: jaka tandeta i kicz? Tandeta i kicz to waka waka właśnie była ;) A wstyd to jest reakcja ludzi - zamiast się cieszyć że wreszcie coś innego niż feel wygrało, to większość hejtuje jaka to siara i w ogóle... :/

@mq1: Niektórzy tak właśnie by chcieli, jestem przekonany. No i jeszcze modlitwa koniecznie!
@Aqwart: każdy ma swoje gusta, jednak większość ludzi jest negatywnie nastawiona bo spodziewali się czegoś innego. Waka waka może i jest kiczowata ale przypadła do gustu wielu, ta piosenka kojarzy mi się z wiejskim festynem i dożynkami