Wpis z mikrobloga

I want to play a game. Wczoraj kilka osób wzięło już udział w odcinku pilotażowym, reakcja była pozytywna, więc jeżeli zabawa będzie cieszyć się zainteresowaniem, to możemy zrobić z tego cykl.

#pierwsza5 to w założeniu mini gra dla obserwujących #nba.

Zasady są bardzo proste.

Wklejam fotografię składu jednej konferencji na Mecz Gwiazd NBA. Zadaniem uczestników jest:

- zidentyfikowanie graczy ze zdjęcia,
- odgadnięcie sezonu, w którym rozegrany został ten mecz gwiazd,
- wytypowanie spośród nich dwóch pierwszych piątek złożonych z graczy na zdjęciu,
- pierwszy typ powinien dotyczyć sezonu w którym odbył się Mecz Gwiazd, drugi zaś powinien odnosić się do całych karier zawodników,

Nie trzeba trzymać w tajemnicy roku rozegrania ASG. Dzięki temu jak ktoś będzie miał problem z identyfikacją, to też będzie mógł wziąć udział w grze.

Dzisiaj proponuję:
HalfManHalfAmazing - I want to play a game. Wczoraj kilka osób wzięło już udział w od...

źródło: comment_2knSU7iyjzCr2nyiGd1voG9O2NdvUhMo.jpg

Pobierz
  • 20
Z rozpoznaniem miałem problem z Abdur-Rahimem. Zawsze o gościu zapominam.
all time piątka to pewniaki Kidd i Jordan. Dalej muszę kombinować. Na sf wsadziłbym T-Maca a na pf upchnąłbym Pierce'a. Center może Mutombo.
Z tamtego sezonu: Kidd, Iverson, Tmac, Pierce i chyba Mutombo. Nie oglądałoby się tego chyba za dobrze.
Swoją drogą ciekawe jakie numery kręciliby w sezonie 16/17 nba Kidd i Iverson.

edit: I Walker też ciekawy przypadek.
@Ryjuss: Shareef, to rzeczywiście trudna sprawa. W końcu nikt nie lubi Atlanty Hawks. Sam musiałem sprawdzić, żeby się upewnić czy to na pewno on xD

Antoine Walker dalej dzierży rekord Celtics w ilości trafionych trójek w pojedynczym sezonie (222). Ajzaja jest w tempie, żeby go zdetronizować (brakuje mu 16 trafień, a ma 15 meczów do końca RS).

Walker zawsze wzbudzał we mnie mieszane uczucia. W mojej pamięci zostanie jako taki Westbrook
@HalfManHalfAmazing: Jordan, Iverson, R.Allen, Mournning (strzal ?) Kidd, Antoine "13snow" Walker, The Truth, Tracy MCgrady, Jermaine O'Neal, Stoudemire( ATL strzelam ?) Mutombo.

seson 2001/2002
s5 Jordan , Iverson, Pierce, Mutombo, Tracy

All time s5- Jordan, Pierce Allen , Kid Mutombo , poszedlbym w small ball

kto jest na zdjeciu z ATL i Szerszeni ?
Oczywiście to skład Wschodu z 2002r.
A.Mourining, A.Walker, J.O'Neal, P.Pierce, D.Mutombo, R.Allen, S.Abdur-Raheem, B.Davis, T-Mac, J.Kidd, MJ i Allen Iverson.

Ciężki wybór, log-jam na pozycjach 1-3, więc moje piątki, to smallball 4-1. Mutombo operuje w polu 3 sekund, a długi T-Mac i tak rzuca nad czwórkami przeciwnika :) Gorzej z obroną, ale taka siła w ataku byłaby i tak ciężka do powstrzymania.

S5 ASG: Kidd, Iverson, Pierce, T-Mac, Mutombo.

S5 Karier: Iverson,