Wpis z mikrobloga

W gorących typ opisuje sytuację, gdzie baba #!$%@? ludzi w pracy a różowy pasek pisze w komentarzu, że wstyd jej za takie kobiety. No #!$%@?, jakby zawiść i #!$%@? było cechami jednej płci xD Same sobie wystawiacie taka wizytówkę tutaj i dziwić się, że stuleje biją jak w dzwon. To jest dopiero #logikarozowychpaskow w całej okazałości
#gownowpis
  • 17
Przez myśl by mi nie przeszło przepraszać za #!$%@? jakiegoś innego niebieskiego.


@BongoBong: tobie tak, mi też, ale był taki co w dzień mężczyzny przepraszał za to, że inni w dzień kobiet wrzucali jakieś zmywaki z wstążką i podobne żarty, a różowe składają ładne życzenia i w ogóle och i ach. Nie wiem czy nie trafił nawet w gorące.
Kobieta pisze, że wstyd jej za jakąś pindę? Mądra babka, dobrze robi. Facet pisze, że wstyd mu za mirków? Cipek, lizodup i białorycerz bez godności. xD


@Shanny: @IspitOnYourGrave: facet broni innego faceta bo kobiety to szmaty? wszystko spoko. dziewczyna broni innej dziewczyny bo została bezsensownie zaatakowana? oho, znowu #!$%@? solidarność jajników w natarciu

boze jak ja nie znoszę tych dziewczyn tu które plują na własną płeć żeby dostać plusy reeeeeeeeee