Wpis z mikrobloga

#ekstraklasa #legia

Krótko: nowym właścicielem zostanie Dariusz Mioduski. Z naszych informacji wynika, że w tamtym tygodniu odbył serię spotkań z potencjalnymi współpracownikami, których chciałby zatrudnić w klubie oraz partnerami biznesowymi, z którymi Legia będzie chciała współpracować. Oficjalnie opinia publiczna o rozstrzygnięciu dowie się 23 marca, ale w rzeczywistości jest ono już znane.

Źródło
  • 21
@mq1 to chyba tzw prawilni kibole nie beda zadowoleni bo z tego co sie orientuję trzymali strone lesnodorskiego. wg mnie dobry wybor, mioduski jest czlowiekiem bardziej rozgarnietym
@bartol_wwa: na trybunach nic się nie zmieni... Mioduski jedynie by pewnie nie zaryzykował wpuszczenia takiej ilości Ultrasów na dach kiedy świętowano Mistrzostwo Polski. Leśny zaryzykował, nic się nie stało, wszyscy zadowoleni i wyszło świetnie.
@bartol_wwa: nie jestem kibicem legii, czytałem pobieżnie o konflikcie leśny - mioduski pare miechów temu, pamiętam że mioduski przedstawił bardziej racjonalny plan na prowadzenie klubu, leśny natomiast wszystko co miał do zaoferowania to zachowanie statusu quo w sprawie kibolstwa. jestem przeciwny szerokorozumianemu kibolstwu na stadionach, plus mioduski zdaje się być człowiekiem bardziej rozgarniętym i trzeźwomyślącym co jest wskazane na tym stanowisku. Oczywiście nie śledzę na codzień sytuacji w legii i nie
@CeZ_: No to masz pobożne życzenia strasznie. Oprawy jak były tak będą, bo powszechnie wiadomo, że wystarczy je przenieść przez bramkę i nikt złego słowa nie powie.
@najrzadszypepe: jedyne co wiadomo o Mioduskim to to, że ma dobrych PR-owców. Leśnodorski miał smykałkę/farta/umiejętności do prowadzenia klubu piłkarskiego o czym świadczą wyniki z ostatnich lat. Niewykluczone, że w "normalnej" firmie lepiej sprawowałby się Mioduski (obaj świetnie sobie radzą poza Legią). Mam nadzieję, że Mioduski poprawi wyniki sportowe, zarządzanie klubem, mądrze zbuduje akademię i dopiero ostatnie czym się zajmie (jeżeli w ogóle) to zmianami dotyczącymi kibiców, bo klub potrzebuje w tym
@najrzadszypepe: no to masz #!$%@? informacje. Leśny podniósł w #!$%@? poziom marketingu w Legii, do tego ma zajebisty kontakt z dziennikarzami, wiadomo co się w klubie dzieje. A Mioduski nawet biura nie ma swojego, bo nie musi się takimi rzeczami interesować, nie zna w ogóle swoich współpracowników.
A sram się właśnie do Twojego poziomu wiedzy, bo wyrażasz swoje zdanie, twierdząc że każdy kto się z tobą nie zgadza to prawilny kibol.
@bartol_wwa: ah czyli jednak problem z czytaniem ze zrozumieniem:

twierdząc że każdy kto się z tobą nie zgadza to prawilny kibol.

Jak poprawisz umiejętność czytania ze zrozumieniem to może i dokończymy tą dyskusję, obecnie nie ma sensu, gdy połowy co mówię nie rozumiesz a drugą połowę sobie dopowiesz wedle własnego widzimi się.
A jakbyś jednak postanowił popracować nad swoimi umiejętnościami wyrażania się i argumentacji to dwa posty wyżej masz wiadomość CeZa,
@bartol_wwa: a dobra, podpowiem ci bo znowu się zamotasz... To zdanie:

to chyba tzw prawilni kibole nie beda zadowoleni bo z tego co sie orientuję trzymali strone lesnodorskiego

wcale nie znaczy, że WSZYSCY którzy popierali leśnego to prawilni kibole, ale że prawilni kibole popierają leśnego.
Pozdrawiam.
@najrzadszypepe: nie no, Ty używasz solidnych argumentów, nie ma co. I Twoje wstawki przy normalnej dyskusji z mojej strony: "o #!$%@? ci chodzi", "o co się srasz" sugerują Twój wysoki poziom oczytania i wyrażania się.

zadowoleni powinni byc racjonalnie myslacy kibice


naucz się trochę konkretniej wyrażać swoją opinię i dorośnij do dyskusji.

Pozdrawiam i bez odbioru
@mq1: serio wierzycie teraz we wszystko co się w internecie napisze? zdajecie sobie sprawę, że źródłem jest konto na TT kolesia o którym nic nie wiadomo?( ͡° ͜ʖ ͡°) Mioduski poraz kolejny robi sobie PR, a wy wszyscy łykacie to jak pelikany śmiech na sali... I non stop tylko kibole to i tamto, a Miodek cały na biało oczyści cały stadion taaa... bo tylko w Polsce jest