Wpis z mikrobloga

@Marc0: TYLKO POWAŻNA MUZYKA, powtarzam - TYLKO POWAŻNA MUZYKA. Jasne, że to co dajesz się świetne, nikt tego nie neguje. Ale z jakiego powodu niby wszystko musi być poważne i nadęte? Hip-hop przez lata wypracował pewną konwencję i to jest właśnie zabawa taką konwencją braggi, tak samo jak PRO8L3M się bawi konwencją gangsta rapu w kontekście fabularyzowanego muzycznego thrilleru. Próby bycia "tak bardzo inteligentnym" się zwykle w muzyce kończą dość marnie
@voor: Nie spodziewałem się takiego komentarza, plus dla Ciebie. Nie mam problemu z luźniejszymi kawałkami, nie słucham tylko pro inteligentnych kawałków czy smutków. Nie trafia do mnie to w jaką stronę poszedł hip hop, możliwe że to mój problem i możliwe że nie wyczułem ironii w tym numerze. Może już za stary jestem : P
@Marc0: W obecnych czasach to trzeba po prostu siedzieć, młócić i szukać - obecne czasy są pod względem muzycznym najbardziej zróżnicowanymi czasami w historii ludzkości. Da się znaleźć absolutnie KAŻDE skrzyżowanie gatunków o jakim można pomyśleć. Przecież dalej są raperzy "klasyczni" jak Kendrick. Ogarnij sobie The Needle Drop - o ile nie znasz - na YouTube i zobacz jego playlistę z recenzjami hip-hopu.