Wpis z mikrobloga

Heja mirki
Planuje malutka silownie domowa (lawka, sztangi, prasa, drazek, hantle & stojaki - te dwa ostatnie mam), to wypadaloby wybrac sklep. Jako, ze wiekszosc sprzetu padlo na marbo, to tez popatrzylem na to co lud pisze (tak zawsze jest duzo wiecej gorzkich zali niz recenzji pozytywnych, bo kazdy ma po prostu #!$%@? jak sprzet jest szybko w domu i bez zadnych wad) nt. czasu realizacji i tak troche srednio. Wedlug producenta na lawke jest deadline w postaci 1-22 dni, ale bywaly przypadki, ze po miesiacu sprzetu nie bylo. To tez czy sa to iscie skrajne przypadki czy tez szukac innego sklepu (jak tak to jakiego) ?

  • 11
@ketrish: ja zamawiałem drążek i wyciąg z marbo 24 lutego a paczkę dostanę jutro więc tragedii nie ma. Odezwij się we wtorek to dam znać jak z jakością.
@ketrish: kupowałem w marbo sporo sprzętu i ciężko ich polecić bo zamówienie najczęściej trwa długo ( moje kompletowali ponad 50 dni) ceny są dosyć wysokie i obsługa na koniec mnie #!$%@?ła jak chciałem odebrać przedmiot za punkty w jednym zamówieniu, #!$%@? piłki do fitnesu mi nie dodali od razu tylko napisali że wyślą przy następnym razie ( zakupy robiłem u nich za ponad 5,000zł) olałem tą piłke i ich sklep i
@ketrish: tyle że drążek (ja mam mh-d002) ma beznadziejny rozstaw uchwytów - nie mogę robić ani podchwytu ani nachwytu na szerokość barków bo nie mieszczą mi się dłonie :| do reszty raczej nie mam zastrzeżeń. No może jeszcze do tego, że nie mogę wyciskać w skosie ujemnym bo stojaki wtedy są za wysoko xD
szukaj używek


@Marek_Kodrat: szukalem
ciezary najtansze (wraz z kosztami dostawy) wychodzily w roznicy od ceny marbo ok. 0,5-0,7pln/kg... patrzalem tez olewnie stalowe/zeliwne i tez podobnie, bo troszku daleko ode mnie jedna jest
o ile sztangi/drazek, to nie sa jakies tragiczne pieniadze (mozna przelknac), to lawka/prasa juz troszku boli

przejrzalem olx, allegro - modeli tych co chce nie ma, patrzalem targowisko forumowe (sfd/kfd) - i maja tam sprzetu co nie miara, ale
@AJF14: no ja niestety ze wzgledu na lokal zamieszkania musze rozporowy brac (belki w scianach, skosy itd.)
dzieki Mirku, napisze do nich o terminarz teraz, bo jak bede musial czekac az calosc zloza np.: miesiac to tak srednio ( ͡ ͜ʖ ͡)