Wpis z mikrobloga

Wiecie czego to jest efektem? Stochowi brakuje ambicji, walki. Sam podkreślał, że wszystko już zdobył, jest spełnionym skoczkiem i teraz skacze dla luzu, dla siebie. Naszym sportowcom wyraźnie brakuje takiego zadziora jak Amerykanom, którzy zawsze walczą na żyletki. Dla nich ważne jest wyłącznie zwycięstwo. Stochowi brakuje takiego Kamila po MŚ na normalnej skoczni (pic rel). Czyli takiego, który po porażce robi wszystko co w jego mocy aby w następnym konkursie wygrać złoto. Podejrzewam, że po dzisiejszym dniu on dalej będzie miał w nosie ten konkurs. Machnie ramionami i powie walczymy dalej...i tyle. Bardzo nie podoba mi się takie podejście do reprezentowania Polski
#skoki
toporek1234 - Wiecie czego to jest efektem? Stochowi brakuje ambicji, walki. Sam podk...

źródło: comment_qFOPYjNLJ2eNjmjlvYWTo7oqM5XLLvXB.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach



A więc uważnie mnie posłuchaj @toporek1234. Byłeś w Stanach? Nie? Ja znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Czy widziałeś kiedyś amerykanów w czołówce? Nie? No jasne, że nie. A czy ty myślisz, że to taka prosta sprawa usiąść na belce, dojechać do progu z prędkością 90 km/h, wybić się w odpowiednim momencie, lecieć a później bezpiecznie wylądować? Amerykanie nie mają talentu. Świat poszedł do przodu. Zmieniły
  • Odpowiedz
@toporek1234 ale przecież w tym sezonie priorytetem byl TCS i mistrzostwo druzynowe. Obecnie praktycznie nie da sie utrzymywac wysokiej formy cały sezon i zgarnąć wszystkie trofea.

Na przyszły rok uszykuja szczyt formy na IO. Za dwa lata przygotuja prawdopodobnie Zyle na jak najwyzsze miejsce w PS.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Po pierwsze ja w ogóle nie mówię o wyniku. Druga dziesiątka nie jest tragedią. Ale mówię o podejściu Kamila do reprezentowania Polski i braku ambicji i woli wygrywania a jedynie czerpania przyjemności ze skoków. Po drugie niekoniecznie nie da się utrzymywać wysokiej formy przez cały sezon. Prevc w tamtym sezonie tylko raz wypadł z 10 i było to na początku sezonu i było to miejsce 11. Poza tym praktycznie
toporek1234 - @wezsepigulke: Po pierwsze ja w ogóle nie mówię o wyniku. Druga dziesią...

źródło: comment_yivajREVFb4YxAQg2LzBqg6D2rCgQF0s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@toporek1234: Bo sobie tak wymyślili niektórzy organizatorzy. To gadanie o reprezentowaniu kraju, cały ten narzut patriotyczny tylko utrudnia wielu sportowcom osiąganie dobrych wyników. Ludzie niech reprezentują siebie przede wszystkim. Wkurza Cię jego podejście, a jeśli to podejście jest dla niego optymalną, najlepszą z punktu widznia wyników taktyką to niech ją stosuje. Ma od tego psychologa, trenera, rodzinę, a nie wykopków, którym nie pasuje, że gość nie pieje pseudopatriotycznych tekstów co
  • Odpowiedz