Wpis z mikrobloga

Afera która aferą nie jest.

W dużym skrócie bo sobota wieczór i robienie takich cyrków jest śmieszne.

Koleś o nicku @headhunter13 nazwał mnie lewakiem. Po co? Ano po to bo wykopki jak przeczytają lewak albo prawak to wyłącza się móżg włącza się agresja.

Nigdy w życiu nie udzielałem się politycznie na wykopie. W całej mojej aktywności znajdzie się może 1? 2? komentarze, nigdy nic nie wykopywałem. Ale to poboczna sprawa. - Pokazuje tylko jak łatwo wami manipulować. Koleś zgłosił całą moją aktywność na mirko, 99% tego to były po prostu przekleństwa nie skierowane w nikogo stronę, ale moderacja takie usuwa - no i może słusznie, zresztą od kilku się odwołałem i odwołanie było prawidłowe. (Nie oceniam tu moderacji, wszyscy wiemy na jakim poziomie ona jest ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Chcę wam tylko pokazać co o was ten użytkownik sądzi - proszę o to screen. Jesteście dla niego śmieszni i tylko się z was śmieje. Pozdrawiam CZOŁOWY LEWAK WYKOPU - WolfSky

Spójrzcie na przedostatnią wiadomość. Wnioski wyciągnijcie sami ;-)

#afera #gownoafera #wykopseriousbuisness #sfrustrowaniludzie
WolfSky - Afera która aferą nie jest.

W dużym skrócie bo sobota wieczór i robienie...

źródło: comment_4kRAKEhL4pg2a9bd3SiokQX8et3nodTA.jpg

Pobierz
  • 44
@wiecejnizjednozwierze: nie, on nie trolluje, ziomek serio siedzi przed kompem i bierze to wszystko do siebie

Często dodaję wpis i usuwam bo mam shadowbana, dodałem coś o milionerach i usunąłem dosłownie 2 minuty później a on zdążył go zgłosićXD chyba siedzi na moim profilu 24/7