Wpis z mikrobloga

mam kilka zegarków ale nie korzystałem nigdy z gwarancji. Po rozpakowaniu rejestrujesz produkt i masz gwarancje na chyba 3 lata. sklep sam w sobie polecam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dowiem się dzisiaj w sklepie stacjonarnym czy Certina daje gwarancję międzynarodowa, jest około 600pln różnicy więc kusi. VAT mnie nie boli bo mam znajomych w Stanach którzy przywiozą zegarek
  • Odpowiedz
@szumi06: nie sluchaj malkontentow, certina to dobry zegarek w takiej cenie ;) jedyne co to mozesz doczytac jak sie sprawuja te mechanizmy powermatic. Mi osobiscie nie podoja sie te zlote wskazowki, poza tym ok.
  • Odpowiedz
@boguchwal: @sebag2: Własnie skojarzyłem, że @gatchweek jest wyjątkowo wybredny. Co do mechanizmów to jak narazie wyczytać można tylko tyle, że są wątpliwości co do elementów z tworzywa, ale nie ma konkretnych przypadków problemów, chyba odrobinę za krótko są na rynku żeby coś się z nimi działo...
  • Odpowiedz
@mazureq: Już zamówione, chciałem mieć coś do koszul, co będzie dobrze wyglądało na brązowym pasku, na czarnym mam juz Seiko i kwarca Certine którą dostałem kiedyś. Pod koniec maja przyleci do mnie ten DS 1 Powermatic 80 to na pewno pochwalę się na wypoku, oby się dobrze nosił
  • Odpowiedz