Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę aby nie zgłaszały się osoby, które nie chcą lub nie mają kasy, po co psuć zabawę i cebulę innym.

Jeśli ktoś chce taki kupon i ma na to zgormadzone środki, to proszę plusować dziś do 21:37:00.

Do zdobycia kupon obniżający cenę Xiaomi Redmi Note 4X 3/32 GREY o 100$.
Moje pierwsze wrażenia z tym telefonem → LINK

GearBest świętuje swoje trzecie urodziny → LINK
Loteria → LINK
Tort urodzinowy → LINK
Kupony od GB z okazji urodzin → LINK

LINK Xiaomi YI 2 4K z wysyłką z EU (+0.49$) za 199.99$ bez obaw o VAT
[LINK]( http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_569345.html?wid=21&lkid=10422757) Xiaomi Redmi 4A za 99,99$ z kuponem Redmi4AGB
LINK Xiaomi Mi TV BOX International za 74,99$
LINK Gocomma Roidmi 2S Bluetooth za 9,99$ z kuponem GB3RDgo

Bardzo dobre ceny laptopów, MiAir12 taniej niż wczoraj:
LINK Xiaomi Mi Air 12 za 486,89$
LINK Xiaomi Mi Air 13 za 689,99$ z kuponem XAIR13IV

#xiaomi #gb3birthday #gearbest #telefony #android #rozdajo #laptopy
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bez ref Note 4X, promo, loteria, tort, kupony, yi2, Redmi 4A, Mi BOX, [Roidmi]( http://www.gearbest.com/car-charger/pp_483877.html ), MiAir12, MiAir13
  • 52
@Andczej: kierowniku a tego Xiaomi Redmi 4A 4G niema w kolorze szarym albo jakimś innym zamiast tego golden? I jak z tym VATem? Będzie do zapłacenia czy jest możliwość jakiegoś ubezpieczenia?
@turok2016: niestety tego telefonu nie ma w męskich kolorach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
VAT loteria albo będzie albo nie, ubezpieczenia od VAT brak. Ja przy droższych rzeczach wolę dopłacić do kuriera, jak chcesz możesz zaryzykować, może ci przejdzie bez VAT.
VAT loteria albo będzie albo nie, ubezpieczenia od VAT brak. Ja przy droższych rzeczach wolę dopłacić do kuriera, jak chcesz możesz zaryzykować, może ci przejdzie bez VAT.


@Andczej: A ile stoi kurier? Wtedy nie będzie VAT?
A ile stoi kurier?


@mirkobiniu: to zależy od danej rzeczy, o jaką rzecz ci chodzi?

Wtedy nie będzie VAT?


może być i może też nie być, albo przy DHL może być VAT z deklaracji celnej która często jest niższa niż prawdziwa wartość
@mirkobiniu: Raz, że ochronę daje ci sklep sam od siebie, jak coś to powinni zwrócić kasę. Dodatkowo możesz zapłacić kartą przez paypala i masz dzięki temu dodatkową podwójną ochrone,
paypal ze swoim programem ochrony klientów - jak coś to pomogą ze sporem lub zwrócą kase
i z karty chargeback