Wpis z mikrobloga

#rozowepaski używające pomadek-kredek Matte Crayon z Golden Rose, pytanie techniczne, czym temperujecie te kredki? Czy Golden Rose ma na swoim stoisku temperówki pod ten rozmiar? Nie mam tam nigdy po drodze żeby zajrzeć, a kupiłam już milion temperówek w innych miejscach z tym dużym otworem, który nadal jest za mały na kredkę XD


#kosmetyki
  • 14
@Perlite ej dobre pytanie! Taka polityka firmy chyba, damy fajny, tani produkt, ale za to #!$%@? TAKIE KREDKI ZE NICZYM TEGO NIE ZATEMPERUJO, niech kupują nowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@marcuswonder: no to może inna wersja albo przeoczyłaś jeszcze coś. moja jest czarna i mieści kredki grube, a drugi mniejszy otwór kredki normalne. no i to nie zmienia faktu, że takie temperówki są ogolnie dostępne, moja siostra ma podwójną donegal, ktoś tu jeszcze pisał o temperówce essence, temperówce sephory, przecież takie grube kredki to żadna nowość w kosmetyce, z temperówek kosmetycznych wręcz o wiele częściej widuję podwójne niż pojedyncze. http://www.rossmann.pl/Produkt/For-Your-Beauty-podwojna-temperowka-1-szt,98885,6985