Wpis z mikrobloga

Dwa miesiące temu zakupiłem zestawik klawiatura/mysz od Cooler Mastera i kilka dni temu spotkała mnie taka przykrość pic.rel . Podczas zupełnie normalnego użytkowania gdy chciałem zmienić tryb podświetlenia myszy przyskiem czułości DPI częściowo wpadł on do środka i się zaciął ( nie wiem czy coś pękło, ale w najlepszym wypadku po prostu wypadł z miejsca na "wcisk") . I tutaj pytanie do Was Mirki, oddawał ktoś sprzęt na gwarę/do serwisu w eMAG? Jak z jakością ich serwisu? Pytam ponieważ po kontakcie ze sklepem zostałem poinformowany że muszę wysłać cały zestaw i troszkę się cykam że uszkodzą/porysują coś innego zupełnie nie związanego z usterką jak to bywa z naprawami gwarancyjnymi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#emag #pc #kiciochpyta #agito #pcmasterrace
S___K - Dwa miesiące temu zakupiłem zestawik klawiatura/mysz od Cooler Mastera i kilk...

źródło: comment_i6Uxw8EpHV60OVPvo44GtGuqGWk7OSWX.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Christophy: Gdybym miał pewność że żadna plastikowa część nie jest uszkodzona i że gwara nie podlega pod całość włacznie z klawiaturą to bym to rozważał bo srubki sa pod slizgaczami i naklejkami fabrycznymi . Sprzęt za taka kase i po 2 miesiacach taka akcja...
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Kupiłem ten zestawik tylko i wyłącznie dlatego że nie jest głośnym mechanikiem, ma podświetlenie rgb i nie kosztował kosmicznych pieniędzy a gamerem nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@S___K: nie dalej niż miesiąc temu wysyłałem im Rivala, bo się ścierała guma z boku (znany przypadek). Kurier od niech darmowy, a po paru dniach dostałem zwrot pieniędzy... i kupiłem u nich Rivala 300 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zestaw w sensie w jednym pudełku od CoolerMastera, czy jakaś promocja?
Ja kupiłem w "zestawie" z jakąś podkładką Gembirda (za free dodawali, o dziwo dobra była, niewiele odstawała od
  • Odpowiedz
@Atexor: Zestaw od CM w jednym boxie (,) Cykam się też że nie uznają na gwarze bo podepną pod to uszkodzeniemechaniczne . Jeżeli by tak było nie dość że zostaję bez sprzętu do pracy na jakiś czas to dojdą koszty "ekspertyz i transportu" ... Ogólnie klawiaturka super ( Masterkeys Lite L) ale tak jak pisali w komentarzach na amazonie myszka dodawana do zestawu to barachło jeżeli chodzi
  • Odpowiedz
@S___K: nie wiem jak to jest tam zrobione, ale próbowałeś to może wyciągnąć ostrożnie pęsetą?

W tym przypadku to chyba musiałbyś odsyłać razem, bo skoro było w jednym boxie, to raczej nie będą w stanie wysłać ew. nowej osobno. Rozpakują pudełko i sprzedadzą klawiaturę osobno?

Osobiście bym w takim wypadku rozebrał myszkę, bo raczej nic do stracenia nie ma, a możliwe że można naprawić łatwo. Parę razy rozbierałem Logitecha, aby wyprostować
  • Odpowiedz
@Atexor: Naprawiłem! Za Twoją radą włożyłem wykałaczkę w szparę pomiędzy przyciskiem a scrollem i delikatnie odgiąłem przycisk który w moment sam wskoczył na swoje miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie próbowałem tego przedtem ponieważ bałem się że jeżeli ten przycisk wpadł to takie akcje mogą jeszcze pogorszyć sprawę na niekorzyść gwarancji. Za rozbieranie myszy z zestawu bym się nie brał bo nie daj boże klawiatura jest brana
  • Odpowiedz
@S___K: no i prawidłowo :)

U mnie podobnie ze śrubami. W starym a4-techu miałem kilka ślizgaczy w zestawie (swoją drogą nie wiem po co, po 4 latach nadal oryginalne są świetne lekko co porysowane). Myszki rozbierałem też zdarzyło mi się czasem rozebrać bo nie wiem czemu, ale swego czasu często włosy dostawały mi się pod scrolla i hamowało.

Gwarancja na klawiaturę... hmmm. Tam raczej nie ma co się zepsuć. Poza klawiszami
  • Odpowiedz