Wpis z mikrobloga

@Goofas: Ciesz się że w ogóle wysłał, gdyby tego nie zrobił, raczej żadna osoba głosująca na Pana Prezydenta Andrzeja Dude, który defacto dominuje każde prezydenckie sondaże, zostawiając Tuska daleko z tyłu nie miała by do niego pretensji. Depesza przede wszystkim powinna iść z Dojczlandu.
@DonaldMusk: Piszesz, że Tusk nie wysłał "depeszy która zawsze była zwyczajem" do Dudy. Więc pytam czy poprzedni szefowie Rady Europy wysyłali takie depesze poprzednim, polskim prezydentom.

Duda nie jest prezydentem Belgii.
@Ospen: Chyba się nie rozumiemy. Pytanie powinno brzmieć, czy poprzedni szef RE Herman Van Rompuy wysłał depeszę gratulacyjną królowi Filipowi. Odpowiedz jest twierdząca. Natomiast nie mam pojęcia dlaczego miałby słać gratulacje Komorowskiemu, który nie jest jego rodakiem.
@DonaldMusk: Ale ja nie pytam o "króla Filipa". Rozmawiamy o relacji Polska - UE. Bo taką jest relacja Tusk - Duda.

Ja pytam czy poprzedni szefowie wysyłali takie depesze poprzednim polskim prezydentom. Napisałeś że jest taki "zwyczaj", a jakoś sobie nie przypominam "depeszy" gratulacyjnych dla Komorowskiego, Kaczyńskiego, Kwaśniewskiego ani Wałęsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że ktoś jest czyimś rodakiem nie ma tu żadnego znaczenia, to jest
@Ospen: tak z ciekawości się pytam. widziałeś w internecie przesłuychanie gdańskiej prokuratury, dyr. Mąki i Waldemara Pawlaka? Wiesz że Tusk osobiście znał Plichtę? Wiesz że wiedzieli o tym że w niedługim czasie 18 tys (głupich to inna sprawa) ich wyborców straci majątki życia? Wiesz o tym że wiedząc o tym Donald Tusk umieścił swojego syna na stanowisku w firmie porowadzonej przez osobę o której wiedział że jest zwykłym słupem? czy ty