Wpis z mikrobloga

@kretopir: Zawsze można trzymać rękę na wyłączniku drukarki (polecam listwę z przełącznikiem nie trzeba za każdym razem podłączać drukarki do prądu). Jak można zbić 5 szyb :D

@qwarqq Grawires na swojej stronie udostępnia skonfigurowane oprogramowanie do ich prusy i3, nawet profil jest dla Cury :)
@Paatryk93: w ciągu paru lat można zbić nawet więcej ... nie zbiłem 5 za jednym razem ;P (może tak to zabrzmiało).
Jak składasz pierwszą w życiu drukarke 3d to nie zawsze każdy pomyśli żeby trzmać palec na resecie albo listwie zasilania :D
@Soho:
1. nie do końca się zgodzę bo ja np. drukuję już od paru lat i jeszcze mi się nie znudziło
2. true story ... ale zależy jaka drukarka bo są ciche i są głośne
@Soho: doswiadczenie z krokowcami mam, a jak opanuje to na codzien bede puszczal w momencie wyjscia do pracy, niech sie dzieje wola nieba ;)
A co do uzytkowania: tez zakladam ze z czasem bedzie mniej uzywana, ale jestem typem majsterkowicza ktory nie moze usiedziec na rekach, jestem pewien ze bedzie miala zajecie ;)
@kretopir: to nie jest nudne, po prostu mało czasu na modernizacje i sam druk - kilka razy mi się już detal oderwał zbierając za sobą następne, po 20 minutach druku miałem wielką masę pół-zastygłego PLA na dyszy :D