Wpis z mikrobloga

@Laaq: - Cześć śliczna, masz ochotę bliżej się poznać?
- Mam chłopaka.
- Mam hemoroidy i potrzebuję języczka młodej polki
- Kasia jestem.
  • Odpowiedz
@gadatos: Śmiechy żarty ale wracając w nocy autem z kolegą postanowiliśmy zapytać dziewczyny na mieście 'Jak się bawiła i czy ją podrzucić?' . Prób były dwie - polka tylko na nas spojrzała i nic nie mówiąc przyśpieszyła kroku a za drugim razem trafiliśmy na Ukrainkę, która momentalnie do nas podeszła i wsiadła do auta XD
  • Odpowiedz
@Spajkuss: @Crowlek: akurat i w Rosji i na Ukrainie popularne są "wzjatki", czyli konkurencja dla taksówek. Coś jak uber, tyle, że bez ubera, że każdy kierowca w każdej chwili może się zdecydować. I aplikacji nie trzeba tylko machasz. Inaczej: płatny autostop.
Czy to Moskwa, czy Kijów - pomachasz w centrum 1-2 minuty i masz podwóz tańszy niż taksa.

To może tłumaczyć, czemu dziewczyny ze wschodu będą miały mniejsze opory przy
  • Odpowiedz
@uhu8: Tego akurat nie wiedziałem a w sumie fajna ciekawostka. Mimo tego faktu i tak wsiadanie w nocy do dwóch gości z ciemnego BMW nie świadczy dobrze i nawet takie rzeczy jak 'wzjatki' tego nie usprawiedliwiają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gadatos: Zaznaczam że to true story : Znajomy poznał dziewczynę z Ukrainy, i mówi, że wszystko super, laska świetna, sex również, ale miała jedną zasadę : "jak w pupu to nie do paszczu" xDD
  • Odpowiedz