Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Tak jak zapowiadałem ostatnio LINK

PORA NA #rozdajo

#gearbest świętuje swoje trzecie urodziny z tej okazji czekają nas liczne promocje. Całość promocji zostanie rozłożona na trzy tury:
1. 9-14.03.
2. 14-18.03.
3. 20.03.
Strona promocji -> LINK

Codziennie będziemy mieli okazje powalczyć z botami o wyrwanie czegoś na snap-up.

Loteria LINK
Tort urodzinowy LINK

W sprzedaży będą torby z niespodziankami w których zapakowane będą produkty podobno przekraczające jej wartość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy kto wyda powyżej 60$ będzie miał możliwość zakupu promocyjnych dodatków za 3,33$.

Kupony od GB z okazji urodzin: LINK

A dziś do wygrania MiBand 2 i Nowe słuchawki Xiaomi

Zasady są proste plusujecie dziś do 21:37:00, po tej godzinie przez mirkorandom wybiorę osobę która wygra MiBanda 2 i drugą która wygra słuchawki. Konta zarejestrowane po 8.03.2017 nie biorą udziału. Zwycięzca na PW będzie musiał mi podać swoje dane na które zostaną wysłane nagrody z Chin od sklepu gearbest.


Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bez ref promo, loteria, tort, kupony #xiaomi
  • 5
@godeath: szczerze mówiąc cholera wie co tam wsadzą, pewnie ponad 50% paczek będzie takich gdzie wyjdzie się na zero lub lekko straci ale pewnie też pare perełek będzie