Wpis z mikrobloga

Mając 26 lat wielokrotnie spotykam się z sytuacją, gdzie 50-letni chłop nie wie jak działa przeglądarka, że myszka oprócz dwóch przycisków ma wciskaną rolkę. Nie wie jak obsłużyć plik .rar, jak naprawić przestawiony układ klawiatury albo zainstalować antywirusa czy innych rzeczy do samodzielnej obsługi komputera.

Ale za to wie jak działa wiertarka i jak zrobić durną dziurę w ścianie.

#rakcontent #gownowpis
Pobierz Pieczarka - Mając 26 lat wielokrotnie spotykam się z sytuacją, gdzie 50-letni chłop n...
źródło: comment_8V3G6BK3hp36nzrs8eNdl9i40oRYIE7S.jpg
  • 31
@allusiaka I to jest prawda. Po szkole mieliśmy gwarancję pracy. Jeden z czołowych w klasie. Dobra średnia, super auto rodzice mu kupili itp.

Teraz student. Chyba nawet inżynier. A 3 lata temu nie wiedział w która stronę śrubki się odkreca.
@vesterr: no właśnie nie wiem, bo nie stosowałem, ale chyba po to, żeby się tynk nie ukruszył wokół dziurska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit: i może żeby się nie pyliło dookoła, to mondre jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pieczarka: O widzę wzorowy ojciec i mąż. Twój dzieciak będzie potrafił otworzyć .rar, ale ty #!$%@? nie będziesz potrafił powiesić zwykłej półki na kołki rozporowe. Dobrze, że są od tego fachowcy, bo przy okazji będą potrafili puknąć twoją żonę.
@allusiaka To wiadomo, że są tacy wychowywani pod kloszem co mają dwie lewe ręce, ale generalizowanie zawsze jest śmieszne.
@banjo też znam takich i to nie pojedyncze przypadki...
@Siwulek ale zarzutki to Ty nie łykaj tak łapczywie xD to tylko kontra na odwrotny obrazek z gorących
@Pieczarka: durne walki jak PC vs konsole, PS4 vs Xbox One, jestem oczywiście przeciwny Januszom twierdzącym "hurr durr tylko praca fizyczna nie klikanie w komputerki", ale tutaj wyśmiewanie już wchodzi w żenujący obszar. Wiem od którego wpisu odbijana jest piłeczka, nie mówię, że trzeba znać się na budownictwie, stolarstwie itp, ale według mnie nie umieć wywiercić dziury w ścianie czy nie umieć używać wkrętarki to trzeba być #!$%@?ą nie facetem. Chyba