Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Listonosz dzwoni i już myślałem, że mi pudełko z Wiedźminem przywiózł, a się okazało, że to polecony z uczelni i mnie #!$%@? ze studiów. XDDDDD
#gownowpis
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zdążyli #!$%@?ć cię już ze studiów, a ty jeszcze matury nie zrobiłeś?


@szczekaj: Może chodzi o ten myk co po oblaniu matury, uczelnie przyjmują takich na rok zerowy jako wolnych słuchaczy a po zdaniu matury idziesz na drugi rok.Albo chodzi o poprawę matury.
  • Odpowiedz
  • 10
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się teraz zapoznałem
  • Odpowiedz
@Vickers213: Dokładnie tak samo jak za pierwszym razem. Zgłaszasz się do swojej szkoły średniej (ale jeśli nie chcesz to możesz do kuratorium - oni Ci wtedy wyznaczą jakąś). Wypełniasz wstępną deklarację (do 30 września) i tyle. Chyba że masz jakieś problemy zdrowotne i wnioskujesz o przedłużony czas to wtedy dostarczasz dokumentację związaną z tym. Potem się uczysz i przychodzisz w maju na egzamin.

Edit: Można to zrobić w ciągu 5
  • Odpowiedz
skorzystam z okazji i ogłoszę, że mam do sprzedania kolekcjonerkę wiedźmina 2 za 3,8 stówy (bordo i zielonki 500,-), z całego pudełka użyłem tylko płytki z grą kek; jeśli ktoś będzie chętny, to mogę wystawić na alledrogo
  • Odpowiedz