Wpis z mikrobloga

Zagrałem bitwę na nowym gniewnym obecny 6t, nagle farragut wyskakuje z 8 km i strzela do mnie z HE, szast prast i dostałem detonację, zszedłem po jednym jego trafieniu - tak jednym #!$%@? jego trafieniu. Mówię czas potrenować inne nowe cacka, więc wsiadam na ogniewoja który teraz jest na 8t, nadchodzi chwila prawdy zakręciłem się rzucam torpedy...jedna trafia w dd i nalicza mi 9k dmg, a powinno ok 15k, mówię ok coś się popsuło?, kolejna bitwa i to samo, torpeda trafia w kolejnego dd i też nalicza 9k dmg. Zastanawiam się czy w ogóle nie pozbyć się tej linii, jedyny plus po tych zmianach, to że zostanie mi dodatkowe miejsce w porcie i 3 ruskich kapitanów z kilkoma skillami.
#worldofwarships #wows #mirkowows
  • 11
@RUNDMC: niszczycielami zawsze gram z flagą na detonację, akurat Ruskie mi zawsze mocno wybuchały. Ta druga linia wydaje się fajna, Udaloi jest mocny, tak jak i był. Dopiero zaczynam ogarniać, ale póki co jest dobrze. Torpedy nerfią sukcesywnie od jakiegoś czasu, więc nie ma zdziwienia. Rosjanie to gunboaty tak czy siak.
@RUNDMC: @Budo: nie było żadnego nerfu torped - to że na torpedzie jest napisane 15k DMG nie znaczy, że ta wartość wchodzi w okręt - każdy okręt w danej strefie ma określoną wartość obrony przeciwtorpedowej i obrona ta zmniejsza wyjściowy DMG torpedy. Przykład - torpedy które wchodzą w Yamato redukowane są o 56% w strefie bąbli przeciwtorpedowych.
@BadWood: Nie powiesz mi, że to co zrobili z Japończykami to nie był nerf torped xD
Przecież od dawna było wiadomo, że cały rebalans tej linii był zrobiony wokół zmian w torpedach. A takie podstawy jak piszesz o pancerzu itd itp, to ja wiem.
@BadWood: Nie wiem o czym Ty rozmawiasz, ja mówiłem o ogólnej filozofii nerfienia torped według wg. Jeśli chodzi o naliczanie dmg, to nie sądzę, że cokolwiek się zmieniło, ale jeśli chodzi o statystyki, to bym się nie zdziwił. Może ktoś gdzieś napisał, jak się mają nowe ruskie torpedy do tych starych. Nie zdziwię się, jak poszły nerfy. Póki co Udaloiem gra mi się dobrze, ale to raczej okręty do strzelania, niż
@BadWood: nie wiem czy to jest nerf torped ale w dwóch różnych bitwach miałem bezpośrednie trafienie w DD i tak naliczyło, za pierwszym razem uśmiechnąłem się pod nosem ale 2 raz taka sytuacja wydała mi sie dziwna. Ponad 15 k dmg a zlicza tylko 9. Dlatego tu napisałem, a grałem wtedy z @system_shock