Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś #xiaomi #mi #robot #vacuum? ( ͡° ͜ʖ ͡°) klik
#odkurzacz #odkurzaczautomatyczny #automatycznyodkurzacz #agd #maleagd

Chce kupić jakiegoś robota sprzątającego i ten ma akurat wszystko co bym chciał (zajebisty system mapowania + wygląd + apka do obsługi przez internet). Na morele.net jest jeszcze tańszy RoboJet Duel (i jakiś jeszcze tańszy Sensual) który ma dobre opinie, ale jest ich bardzo mało i nie wiem jakie ma to mapowanie, czy nie jeździ np. w kółko jak popapraniec.

Jak w ogóle wygląda gwarancja na rzeczy z gearbest czy innych chińskich serwisów? Doradźcie plx
  • 22
Odkurzacz bardzo porządnie wykonany - do jakości materiałów nie można mieć zastrzeżeń.
Odkurzacz ma czujnik laserowy, a nie tylko kamerkę w związku z czym potrafi BARDZO dokładnie skanować pokoje.
Wszystko co odkurzacz robi/widzi możemy obserwować na aplikacji mobilnej.
Sprząta dokładnie, potrafi wyplątać się z kabli. Szczotka jest gumowo-włosowa, więc dobrze czyści i dywan i podłogę.
Nie ma problemów też na płytkach.
Zderzak z przodu jest delikatny, więc odkurzacz nie psuje/nie rysuje mebli.
@Soyerski: nic nie znalazlem niestety. Ale zauwazylem ze na aliexpress jest oznaczony jako new 2017. Ale jak patrzyłem po wyglądzie i parametrach to nie wiem czym się różnia. Ja zamówiłem swój w piątek na gearbest i nie wiem jaka to wersja. Dalem wtedy 279usd z kuponem XIAOMIVAC. I okazalo sie ze był już w magazynie ue i idzie do mnie od poniedziałku ma być do 5-7 dni roboczych
@Maniek89: o super, czyli jak idzie z magazynu UE to nie ma cła i ewentualnie 23% VAT? Jest możliwość sprawdzenia przed kupnem czy będzie szło z Chin czy magazynu w UE? Nie boisz się o gwarancje jakby coś za miesiąc się zepsuło?
@Soyerski: podobno jak weźmiesz na gearbest priority line to idzie przez magazyn eu i wtedy cła i vatu prawie na pewno nie bedzie. Prawie bo wiadono jak to jest ale oni przepakowuja i paczka idzie jakby z uk wiec bez cła i vat. O gwarancję sie nie boję bo jak zapłacisz paypalem to masz 180 dni ochrony paypal w razie czego i ta opcję ci polecam. No i sam gearbest mówi
@Soyerski: Nie raczej mam włączone:) wiesz co jak ja kupowalem nei bylo opcji UK-2 tylko China i HK i ja wybralem China. Na Twoim miejscu spróbowałbym teraz wybrać UK-2. Jak dodasz do koszyka i przejdziesz tam krok dalej to masz do wyboru forme wysyłki i albo PL albo np. płatny DHL itp. Ale w ogole jakieś jaja bo wczoraj zapytałem gearbest support o toczemu od poniedzialku status mojej przesyłki się nie
@Maniek89: jedynie jak dodawałem magazyn z UK to kupon nie działał ;) pokombinuje i jak coś odezwę się. No faktycznie trochę namieszali z Twoim zamówieniem ale ważne maja gest! Czyli jesteś pół tygodnia w plecy, mogli być Ci dać jakiś discount