Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
22 lata tutaj i myślę nad straceniem prawictwa u prostytutki z #roksa ale nie wiem czy iść do milfa czy do jakiejś w moim wieku. Chciałbym taką w moim wieku ale jakby zobaczyła że taki młody studenciak do niej przychodzi to pewnie gniłaby w środku, w dodatku nie wyglądam źle z ryja więc fakt że muszę korzystać z prostytutek sprawilby ze czulbym sie jak smiec. Mamuska z drugiej strony taka 30-35 lat pewnie bylaby bardziej wyrozumiala, moze nawet powiedzialbym ze jestem prawikiem.

Co robic?
#roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź do takiej jaka ci pasuje. Chcesz milfa? Idziesz na milfa. Jakaś dwudziestka? Śmiało. Swoją drogą bardzo dobrze, że postanowiłeś stracić prawictwo. Zobaczysz jak lekko się poczujesz po wszystkim. Nie zapomnij viagry (maxigra go bez recepty jak nie chcesz iść do lekarza, dwie tabletki i masz optymalną dawkę sildenafilu 50mg) na pierwszy raz.
  • Odpowiedz
@candys: ja mialem swoj pierwszy raz z "ukachana", bylo to dla nas duze wydarzenie. Dzisiaj, po 10 latach nie pamietam jak wygladala, nie wiem co u niej i ogolnie mam to w dupie. Dla faceta ten pierwszy raz nie jest taki jak dla Was. On nie pyta czy isc na dziwki tylko do jakiej... wiec po co sie wysilasz?

@AnonimoweMirkoWyznania: idz do milfa, poszukaj na tymtakim forum jakims o roksankach,
  • Odpowiedz
MętnaAzjatka: Po pierwsze: olej co ona o tobie pomyśli.
Po drugie: one nie są od myślenia.
Po trzecie: płacisz - wymagasz.
Po czwarte: ona działa na zasadach wolnego rynku i wcale nie zależy jej, żeby cię spłoszyć i żebyś więcej nie przyszedł.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
pzełdonim: @candys

generalnie świetny pomysł aby swój pierwszy raz przeżyć z dziwką, będziesz miał co "mile" wspominać

Ma czekać do trzydziestki? Wiadomo, że nie jest to najlepszy pomysł, ale lepiej tak niż wcale.

@AnonimoweMirkoWyznania

w dodatku nie wyglądam źle z ryja

To dlaczego nie znajdziesz sobie normalnej różowej? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie mówię o związku, ale chociaż jakaś napalona 5/10 z Tindera. Lepsza taka niż prostytutka
  • Odpowiedz