Wpis z mikrobloga

@Iudex: Ja byłem w jednym escaperoomie (Labirynt Zagadek w Opolu). Dziewczyny nie bawiły się w to jeszcze. Ale obie są naprawdę bystre, lubią zagadki logiczne. Wiek: 25(f), 25(k), 34(k).
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: Ok, no to grupa jednak początkująca. Ostatnio byłem w bardzo fajnym na początek - Jumanji. Jeśli jeszcze kojarzycie ten film, to naprawdę powinniście się dobrze bawić. Sam byłem w jakichś 6-8 pokojach i jak poszedłem z grupą świeżaków do Sali Kinowej (druga grupa równolegle w Night Clubie), to było trochę za ciężko. Trudny, ale daliśmy radę był Pokój Babci. Nie polecam na pewno piratów z Kazimierza Wielkiego, Komisariatu i Da
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: @Iudex: Jumanji jest świetny, drugi moim zdaniem po zdradzie w Breslau. Jeśli jesteście totalnie początkujący to może faktycznie Let Me Out będzie ok, pokoje są łatwe.
  • Odpowiedz
@Iudex: O, Jumanji brzmi świetnie! Co prawda poszukałem co nieco o niej, i ze strony https://lockme.pl/wroclaw/ wynika że Jumanji jest raczej dla zaawansowanych, ale również ma bardzo wysokie oceny no i się strasznie zajarałem czytając opinie. Natomiast mam wątpliwości czy na pewno będzie to odpowiedni poziom na start....? Jak tam wygląda z podpowiedziami?
@kzrr: Co sądzisz?
EDIT: Z "let me out" widzę że Kraina Czarów najwyżej oceniania. Byłeś?
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: Podpowiedzi są nieograniczone, no ja tam byłem grupką z doświadczeniem, ale poszło nam mega płynnie. W zasadzie na dłużej się z niczym nie zacięliśmy, a pokój robił naprawdę mega wrażenie.
  • Odpowiedz
@Iudex: Łooo wygląda zajebiście. :D
@miszczu_blady: Kurcze, trochę ostudziłeś mój zapał na ten akurat pokój w takim razie... ale może i dobrze. Rzeczywiście sam się zastanawiałem czy nie będzie zbyt trudne. A co polecasz na początek przygody z escape roomami?
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: Jumanji spoko, choć faktycznie może nie dla początkujących, ale dla mnie Zdrada w Breslau lepsza, Czarny Motylek też (nie jest jakoś straszny).
Jak już będziecie na poziomie zaawansowania 8-10 pokoi, (zakładając, że tak będzie ;) ) to polecam Midnight Killer II - według mnie najlepszy pokój we Wrocławiu.
  • Odpowiedz