Wpis z mikrobloga

@Muko: Gdybyś miał team to spokojnie mógłbyś grać na lcsach ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyny minus boostingu to taki że te gowniaki psują innym grę. Albo czy miales sytuację że ktoś z silvera zapłacił Ci abyś wbił mu diament/mastera? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Muko: Soldier nie jest od zabicia fary, jest od usunięcia jej z gry. Mimo wszystko nim jest o wiele trudniej ją zabić od McCree/Any/Widow szczególnie jak ma jakiekolwiek leczenie na sobie, ale nadal wystarczy że jest tę farę w stanie wyłączyć #!$%@?ąc w jej kierunku.

@jonasz_pawulon I tak, ana też pomaga w "dinajowaniu" fary co już Muko dodał, ale jezeli to jej priorytet to albo przeciwnicy robią coś źle albo Ana.
@vomar: Moim zdaniem, jeżeli Pharah jest dużym zagrożeniem, to każdy kto może, powinien się do jej zdjęcia przyczynić. No kurna, człowiek gra se Soldierem, a Pharah ma Mercy i jeszcze całkiem dobrze fikołki robi na niebie, to naprawdę ciężko ją zdjąć. I ludzie z jakiegoś powodu zakładają, że to robota tylko i wyłącznie Soldiera i mają #!$%@? - a przecież taki Zen da orba albo Anka strzeli z raz w pysk
@Muko: Tylko wiesz, specyfika niższych rang jest taka, że wszyscy mają tragicznego cela, nie chcą się zmieniać i nie ogarniają nic a nic co się dzieje na mapie. Ja gram często w duo z kumplem, ja Rein, on Anka - no i bardzo często jest tak, że nikogo ta Pharah nie obchodzi, albo Soldier sobie w ogóle sam nie radzi - w takim wypadku osłaniam kumpla tarczą i się zajmuje problemem.
@vomar: Co #!$%@? xDDD ja mogę jako ana pomóc trochę DPSom i trafić ją raz, MOŻE dwa bo ogarnięta Fara ma przy sobie Łaskę albo chowa się na tyle szybko, że nie można jej trafić wystarczająco szybko te ,,zaledwie" 3 razy. Przypominam, że broń Any jest stosunkowo wolna.

Jak na razie to najlepsze co widziałem to współpraca co najmniej dwóch postaci z odpieraniem Fary. Zwykle jak udaje się doprowadzić do sytuacji
@vomar: problem w tym, że drużyna w dobrej kondycji może zostać poważnie nadszarpnięta w sekundę bo na ogół Fara nie przylatuje sama tylko idzie z resztą teamu. Rzadko są takie sytuacje, że masz luksus zdjęcia sobie Fary ot tak, jak nikt inny ci nie zawraca gitary - to chyba tylko jak drugi team idzie pojedynczo.