Wpis z mikrobloga

Dodałem niedawno swoje ogłoszenie matrymonialne w tagu miasta z którego pochodzę i w którym mieszkam, ale niestety żaden z #rozowepaski się nie odezwał.

http://www.wykop.pl/wpis/22594767/szukam-mirabelki-z-szczecin-lub-okolice-zachodniop/

Pora więc na globalne ogłoszenie z innych województw i miast, które piszę na serio.

Szukam Mirabelki, możliwy dojazd z mojej strony, która byłaby chętna na relację typu FwB (friend with benefits) i która chciałaby wprowadzić mnie w świat seksu (jestem prawakiem). Jestem ze Szczecina, ale mogę dojeżdżać na jakieś spotkania np. w weekendy. Byle nie na drugi koniec polski tak więc ograniczę się do 200-300km :)

Jestem zadbany, higieniczny, nie jestem jakąś straszną odrażającą stuleją z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wyglądam całkiem nieźle i z twarzy i z ciała jeszcze lepiej. 22 lata, 189cm wzrostu, 85kg wagi, 12% tłuszczu, regularny basen i siłownia.
Ładnie wyglądam, ładnie pachnę.


Mam też sporo zainteresowań, można ze mną rozmawiać na każdy temat.
Lubię film i dobrą książkę, kulturę ameryki południowej, historię nowożytną i PRL, historię muzyki zwłaszcza lat 70 i 80, a w wolnych chwilach lubię sobie spacerować, jeździć na rowerze.

Do moich minusów należy fakt, że nie jestem doświadczony jeśli chodzi o sprawy związane z seksem, ale możecie potraktować to jako inwestycję bo po jakimś czasie na pewno się ogarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym jestem trochę nieśmiały i spięty na początku, ale z czasem się rozkręcam.

Zależy mi na FwB, ale nie chodzi mi o sam seks.

Ceniłbym sobie miłe spędzanie czasu we dwójkę, wyjście do kina, do knajpki, do teatru czy na spacer i tak dalej. Jeżeli którejś Mirabelce pasuje taki układ to zapraszam do pisania prywatnej wiadomości albo na maila: mireczek.szczecin@o2.pl

#poznan #gdansk #trojmiasto #sopot #gdynia #torun #bydgoszcz #zielonagora #lodz #mirekszukazony #rozowepaski
  • 17
  • Odpowiedz
nie czytałem ale bez przesady, 22 lata to chyba nie jest "stary prawiczek"


@mireczek-szczecin: fakt, przeoczyłem Twój wiek. W takim razie nie kumam tego zdesperowania i szukania kogoś do "wprowadzenia w świat seksu". Poszukaj sobie normalnej dziewczyny na stałe. Pełno dziewczyn na ulicach. Nie trzeba pisać ogłoszen.
  • Odpowiedz
@Jokker: jestem trochę nieśmiały i nie ukrywam że bardzo bym chciał dziewczynę która mirkuje zresztą tutaj nie piszę o związku a o fwb chociaż na związek też jestem chętny ale naprawdę mnie to kręci że dziewczyna mirkuje i dodaje +50 do atrakcyjności (nie żartuję). pełno jest lasek ale większość to takie normie girls z instagrama a takich nie trawię
  • Odpowiedz
@sad_pepe: @Jokker: może dlatego że nigdzie nie wychodzę poza basenem, siłownią, spacerami i rowerem? to są czynności które wykonujesz solo, a nie robię tego z żadnymi znajomymi bo najzwyczajniej w świecie ich nie mam. a jestem zbyt nieśmiały by spróbować kogoś poznać. czasami ludzie czy dziewczyny same zagadują, ale wtedy jakoś unikam nawiązania znajomości
  • Odpowiedz