Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki. Podzielę się dziś czymś co defacto krępuje mnie bardzo, jest moim kompleksem. Gdy byłem dzieckiem często chodziłem latem nad jezioro, popluskać się, popływać, z czasem zaczepiać co ładniejsze dziewczyny i ta sielanka trwała do okresu dojrzewania. W wieku 17 przestałem ćwiczyć na lekcjach wychowania fizycznego... wszystko przez nadmierne owłosienie, które zaczęło wyrastać na moim ciele. Czasem śmieję się sam do siebie że jestem brakującym ogniwem teorii ewolucji. Plecy, szyja, kark, klata, barki, ramiona, nogi brzuch... wszystko w czarnych włosach... żeby było gorzej wyłysiałem na głowie. Wstydzę się tego przed innymi, moja skóra reaguje podrażnieniami na każdą próbę golenia, tak więc na brodzie i szyi wyglądam jak pochlastany nożem od Trollskyego. Przez ten kompleks uciekam przed sytuacjami w których miałbym pokazać się nago, wstydzę się tego, przed wszystkimi, z nikim o tym nie rozmawiam, od tamtego czasu tylko lekarz widział mnie nago, a minęło parę lat. Nie stać mnie na depilację laserową, tak więc moje plany na następnych kilka lat to szarpanie nerwów w kompleksach i brakiem jeziora którego najbardziej mi brakuje. Może do tego czasu odłożę przynajmniej ze 4 tysiące by zafundować sobie kilka takich zabiegów, choć będzie ciężko żyjąc bez możliwości oszczędzania, na styk.
Tak więc głowa do góry, panny na mnie lecą mimo że nie jestem wysokich lotów, ale i tak krępuje mnie moje upośledzenie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witajcie Mirki. Podzielę się dziś c...

źródło: comment_PNCykEBxFQ5hK9NytK0LLLciJty649qd.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
W wieku 17 przestałem ćwiczyć na lekcjach wychowania fizycznego... wszystko przez nadmierne owłosienie


@AnonimoweMirkoWyznania: ale co ma jedno do drugiego? Plotłeś warkocze z włosów poniżej łokcia czy kazali wam ćwiczyć w samych majtkach?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam kuzyna z takimi kłakami. Sam mówi, że nawet jak się rozbierze to dalej jest w swetrze, albo że ma gobelin na klacie. I wszyscy z tego lejemy i mamy #!$%@? na to ile ma włosów na plecach czy gdziekolwiek, tak samo jak on ma #!$%@? na to co kto sobie o nim pomyśli jak ściągnie koszulkę. Daj spokój, to jest normalna rzecz, a jak się się zaśmieje to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: te rady by na kosmetyczki wydawał xd znajdziesz kobietę ktora to lubi i sie nie brzydzi. Ja tam lubię. A brzydzące się kobiety to najgorszy rodzaj, bo ciagle cos jej bedzie przeszkadzać. Takze domowe obowiązki to problem dla takich osób. Mężczyzna który goli wszystko na gładko w ogóle nie jest podniecający. Ewentualnie skrócić cos, jak włosy pod pachami czy tam na dole jak przeszkadza i na tym poprzestać.
  • Odpowiedz
@chwila:

A brzydzące się kobiety to najgorszy rodzaj, bo ciagle cos jej bedzie przeszkadzać.


News flash, nie wszyscy lubią to samo. Mnie na przykład prędzej podnieci ogolony wszędzie na gładko niż goryl. I co, niby przez to jestem jakiegoś gorszego sortu?
To równie dobrze można powiedzieć że mężczyźni którzy się brzydzą kobiecych włosów pod pachami to najgorszy rodzaj, bo im ciągle coś będzie przeszkadzać.
  • Odpowiedz
@Kolmetoista: ale jakby twój chłopak miał takie klaczory to byś go pewnie nie ganiała po kosmetyczkach xd po prostu sie akceptuje takie rzeczy, tak samo twój facet zaakceptowałby ze sobie nie ogoliłas pach nóg czy czegokolwiek z jakiejś przyczyny xd jakby się tobą wtedy brzydził, byłoby ci przykro. I dla mnie śmieszne jest brzydzenie sie ciałem drugiej osoby, wszyscy tacy delikatni :p
  • Odpowiedz
@chwila: a dla mnie jest śmieszne uznawanie swoich poglądów za jedyne słuszne i lepsze od innych. Gdyby mój facet był tak owłosiony to by nie był moim facetem i tyle, właśnie po to by nie musiało mu być przykro. Tak samo facet którego odrzucają duże, obwisłe piersi nie weźmie sobie dziewczyny z takimi.
  • Odpowiedz
@Kolmetoista: to jest śmieszne xd bo każde piersi kiedyś beda obwisłe xd albo z rożnych przyczyn moga stać sie obwisłe nawet za młodu. takie rzeczy nic nie znaczą tak naprawdę. Zreszta nie pokazujesz sie każdemu nago by mógł stwierdzić co go brzydzi w twoim ciele, a poznajesz osobę. Ludzie nie powinni sie brzydzic naturalnych rzeczy, bo ma to nikłe znaczenie.
  • Odpowiedz
@Kolmetoista: własna kupa cie brzydzi, to czemu inna miałaby nie? Ale jak masz dziecko to je przebierasz i nie kwiczysz za każdym razem ze obrzydliwe, albo porzucasz to dziecko, bo przecież kupa xd na szczęście dorosłego człowieka nie musisz przebierać xd jednak na pewno wiesz jak twoj chłopak idzie na dwójkę. I nic z tym nie mozesz zrobic, bo ludzie tak maja ze sraja xd
  • Odpowiedz
@Kolmetoista: ale włosy masz na ciele xd dotykasz je czy chcesz czy nie. Gowna nie dotykasz, tylko spuszczasz w kiblu. Jednak jakbyś miała sie brzydzic bo ktoś zrobił właśnie kupę xd to juz jest śmieszne, bo kazdy robi. A jak sie brzydzisz siebie to juz psychologiczny problem.
  • Odpowiedz
@chwila: dlatego nie brzydzę się jak facet pójdzie do kibla na dwójkę (no chyba że wróci brudny), ale nadmiernego owłosienia owszem. Serio to takie trudne pojąć że ludzie mają różne gusta?
  • Odpowiedz
RóżowaPantera: Miałem ten sam problem, od kilku lat chodzę na depilację laserową i to chyba jedyne skuteczne rozwiązanie. Co prawda jeszcze kilka zabiegów mi zostało (a miałem już kilkanaście) ale jestem dobrej myśli, w tym roku pierwszy raz od niepamiętamkiedy byłem na plaży (wcześniej nie chodziłem bo kompleksy i ogólnie ludzie to #!$%@? i śmieją się z owłosionego 25-latka) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Minusy:
- koszt, ja
  • Odpowiedz
seriomowieprawde: ja tam nie widzę żadnego upośledzenia.
Moj facet też cały jak misio :D
On i ja zarówno mocne 8-9/10 ;p
Wiem, że go to czasami wkurza a dla mnie to w ogóle nie ma znaczenia :D Fajny jest!

Zupełnie się tym nie
  • Odpowiedz