Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki. Podzielę się dziś czymś co defacto krępuje mnie bardzo, jest moim kompleksem. Gdy byłem dzieckiem często chodziłem latem nad jezioro, popluskać się, popływać, z czasem zaczepiać co ładniejsze dziewczyny i ta sielanka trwała do okresu dojrzewania. W wieku 17 przestałem ćwiczyć na lekcjach wychowania fizycznego... wszystko przez nadmierne owłosienie, które zaczęło wyrastać na moim ciele. Czasem śmieję się sam do siebie że jestem brakującym ogniwem teorii ewolucji. Plecy, szyja, kark, klata, barki, ramiona, nogi brzuch... wszystko w czarnych włosach... żeby było gorzej wyłysiałem na głowie. Wstydzę się tego przed innymi, moja skóra reaguje podrażnieniami na każdą próbę golenia, tak więc na brodzie i szyi wyglądam jak pochlastany nożem od Trollskyego. Przez ten kompleks uciekam przed sytuacjami w których miałbym pokazać się nago, wstydzę się tego, przed wszystkimi, z nikim o tym nie rozmawiam, od tamtego czasu tylko lekarz widział mnie nago, a minęło parę lat. Nie stać mnie na depilację laserową, tak więc moje plany na następnych kilka lat to szarpanie nerwów w kompleksach i brakiem jeziora którego najbardziej mi brakuje. Może do tego czasu odłożę przynajmniej ze 4 tysiące by zafundować sobie kilka takich zabiegów, choć będzie ciężko żyjąc bez możliwości oszczędzania, na styk.
Tak więc głowa do góry, panny na mnie lecą mimo że nie jestem wysokich lotów, ale i tak krępuje mnie moje upośledzenie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witajcie Mirki. Podzielę się dziś c...

źródło: comment_PNCykEBxFQ5hK9NytK0LLLciJty649qd.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 30
Oż#!$%@?, wyglądasz jak mój ojciec XDD
Serio. Już mam przed oczami ten cudny obrazek - słoneczko niedługo przygrzeje, a on znowu zacznie latać bez koszulki śmieszkując, żeby mu zapleść warkoczyki. Oczywiście świecąc przy okazji też łysą glacą. Ale co tam, przecież "mądrej głowy głupi włos się nie beje trzymał , co nie? hehe"
Tak więc kolego - bierz z niego przykład i miej #!$%@?.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chciałbym mieć tylko takie problemy jak ty. Ale ok, nie bagatelizuję bo dla Ciebie to faktycznie może być krępujące. Wiedz tylko, że dla większości kobiet nie będzie to stanowiło problemu.

Co do golenia- od czasu kiedy przeszedłem na porządną maszynkę na żyletki, dobre mydło do golenia, odpowiedni balsam po goleniu no i całą procedurę przygotowania twarzy to w ogóle zniknęły problemy z podrażnieniami. Akurat z tym możesz coś zrobić więc
  • Odpowiedz
PrzyczajonaKaczka: Wyglądam bardzo podobnie, zakola zaczęły mi się robić po dwudziestce. Też długo był to dla mnie problem, ale w końcu stwierdziłem "a #!$%@?ć to" i przestałem się przejmować. Tylko trzeba do tego trochę pewności siebie. Jeśli chodzi o kobiety, to jak ktoś pisał dla części może to być atrakcyjne, ale raczej dla mniejszości, bo teraz mamy modę na wydepilowanych #!$%@?ów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mimo tego
  • Odpowiedz