Wpis z mikrobloga

Urus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nabicie z 29 lvla zajęło mi ponad półtora miesiaca, masakra, a wejście drugiej generacji właściwie tylko spowolnilo proces, wiadomo bonus do nowych wpisów do dexa ale za to prawie bez weedlow i podgejow i nie bardzo było co ewoluować. No ale w końcu dolaczylem do szanownego grona 30+

Wczesniej rano pojawił mi się ten "duży niedźwiedź" na radarze, zapomniałem jak się nazywa, niestety zanim się ogarnąłem i dotarłem na miejsce to już go nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A i jutro kończy się event z #!$%@? a mnie się ani razu nie zespawnowal ani nie pokazal na radarze, co za peszek (,)

No ale wuj, jest 30 :D

#pokemongo #pokemongonaprawiezadupiu
  • 13
  • Odpowiedz
@gipson_90: Ja właśnie odpuściłem sobie przez mieszkanie na zadupiu, bo przez 3 dni rekreacyjnego łażenia po Toruniu zrobiłem więcej, niż wcześniej przez miesiąc w rodzinnej pipidówie ( ͡ ͜ʖ ͡)
W skali zadupiowatości 1-10 w jak wielkiej dziurze mieszkasz?

  • Odpowiedz
  • 1
@Buttsex ja tam w tokio mieszkam ( ͡ ͜ʖ ͡)
A tak na serio to mieszkam w miasteczku, już i u mnie się kilka razy pikachu pojawił w tej czapce
  • Odpowiedz
@Buttsex: kilka pokestopów i 4 gymy w całym mieście, sam sobie odpowiedz jaka to skala.
Niestety zawsze brakuje balli bo nie ma u mnie tak ze przejde się wzdłuż jakiejść jednej większej ulicy tam i spowrotem i natknę się na 10 stopów, u mnie są porozrzucane po całym mieście i tylko 4 są w takiej mojej okolicy +-800m
Dlatego jak mam 20 pokebali to jestem bogaty, a teraz 30 ultra które
  • Odpowiedz