Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem.
Mam do stworzenia stronę, w której znajduje się tabela. I mam problem z kilkoma rzeczami.

Tabela składa się z 2 kolumn i 4 wierszy. Po lewej stronie wszędzie mają być obrazki, a po prawej opis. Opis wykonany wg tego, co miało być, mianowicie dane czcionki, rozmiar, pochylenia, pogrubienia itd.(komorka/komorka2,komorka3,komorka4) pozniej wstawię zdjęcia)

Ale co brakuje w poleceniu aby tekst z prawej kolumny(Tortilla z kurczakiem bla bla, Omlet owsiany bla bla, Ryż z kurczakiem i ta strona www) przesunąć do prawej strony, niżej aby tekst był przesunięty do lewej strony, a dwa pozostałe wyśrodkowane?

| | | |
| --- | --- | --- |
| komorka | Tortilla z kurczakiem- wybierz domową robotę! | |

| | | | | | | |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| komorka2 | Omlet owsiany- idealny na śniadanie! |

| | | |
| --- | --- | --- |
| komorka3 | *Ryż z kurczakiem- idealny na posiłek do pracy lub uczelni! Smakuje nawet na zimno |* |

| | |
| --- | --- |
| komorka4 | opis |

#informatyka i może #programowanie
  • 5
@Name_in_progress: Tortilla z kurczakiem- wybierz domową robotę!- przesunięty do prawej strony
Omlet owsiany- idealny na śniadanie!- przesunięty do lewej strony
Ryż z kurczakiem- idealny na posiłek do pracy lub uczelni! Smakuje nawet na zimno- na środku
i ta strona www z ostatniej kolumny też ma być przesunięta na środek.

Próbowałam wpisywać ale nie wychodziło :/ |
Ty tu masz sajgon niezły, to są 3 tabele, pojawiają się niedomknięte , znaczniki *zachodzą na siebie.
Tak powinno działać lepiej.

| | |
| --- | --- |
| komorka | Tortilla z kurczakiem- wybierz domową robotę! |
| komorka2 | Omlet owsiany- idealny na śniadanie! |
komorka3 | Ryż z kurczakiem- idealny na posiłek do pracy lub uczelni! Smakuje nawet na zimno || komorka4 | opis |

|* |