Wpis z mikrobloga

#hosting #webdev #it
Siema Mirasy, potrzebuję znaleźć do pracy 2 rodzaje hostingow.
Jeden do mniejszych stronek, nie musi być jakiś zajebisty uptime i duże parametry, raczej coś do mniejszych projektów (na razie używamy #hekko, no i niby jest ok, ale dość często zdarza się że klientom maile wpadają do spamu, dlatego myślimy o zmianie.
Natomiast drugi hosting ma być do większych projektów, maksymalnie duży uptime (I dostępność!), dobrym supportem. Cena to sprawa drugorzędna.
Ogólnie klienci są raczej z Polski, więc myślałem raczej o ofercie firm z naszego kraju. Chociaż czasem może się trafić projekt zagraniczny, więc posiadanie szerokiej infrastruktury na świecie byłoby zdecydowanie plusem.
Starałem się coś znaleźć na własną rękę, ale ciężko mi to idzie, mam wrażenie że wszytko to sponsorowane gówno...
Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek rankingi, no i w ogóle czego Wy w pracy używacie Mirasy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@engray: Maile wysyłamy tylko przez zewnętrzne aplikacje... Nie ma sensu tracić czasu na konfigurację i utrzymanie tego zgodnie ze standardami. 15k maili/mo kosztuje grosze.
@engray: Możesz zerknąć na naszą ofertę: https://swhosting.pl
Monitorujemy nasze adresy IP, więc sytuacja, że mail wychodzący trafi do spamu jest bliska zeru (chyba, że rozsyłasz spam i tak zostanie rozpoznana treść Twojego maila).
Kilku Mirków się już u nas zadomowiło i nie zauważyłem żadnych skarg ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pret0rian8: dobra, już wiem gdzie ukryta cena. Pierwszy rok niecałe 19zł, następne lata ponad 300zł xD
Dobra, nie jest to dużo na 50GB danych i bez-limitowy (?) transfer. Zobaczę.