Wpis z mikrobloga

@kodyak: sugerowanie że pod żaden hotel nigdy nie zostało wycięte ani jedno drzewo. Zresztą hotele mają to do siebie że są miejscami rekreacji więc i tak zostaną tam posadzone nowe drzewa tylko w bardziej uporządkowany sposób

Ba nawet pod twój dom zostało kiedyś wycięte drzewo i co teraz
@kodyak: obrażaj mnie a kiedyś na miejscu twojego domu rósł las i teraz masz dysonans poznawczy i próbujesz to jakoś racjonalizować obrażając mnie. Zresztą Kraków pięknie pokazuje że problem z wycięciem drzewa mieli pojedynczy ludzie którzy chcieli wyciąć 1 sosnę pod domem bo im już zasłania całkiem światło w pokoju. Deweloperzy budowali i budują jak chcą tylko kiedyś trzeba było posmarować teraz nie, ale już niedługo bo PIS to załata i
@kubica941: oo #!$%@? jak kisne. Wiesz co w sumie to mozemy sie nawzajem mordowac bo przeciez juz sie od lat mordujemy na wojnach i nic sie w sumie nie zmieni jak zginie jeszcze kilka milionow. W koncu jest juz nas 7mld. Dostales juz 500 plus. To zyj i zryj. Myslenie zostaw komus innemu
@kodyak: dlaczego mnie obrażasz, pytam się ktoś ma ten las prowadzić charytatywnie? Dlaczego skoro tak bliska jest tobie przyroda nie kupisz głupich 4ha najgorszej ziemi i nie posadzisz tam lasu. Ba przecież nikt ci nie każe robić tego samemu, załóż stowarzyszenie (4ha pola to 100-150tys zł) wystarczy że zbierzesz 1000 ludzi gotowych dać 100 zł i masz pole, potem zostawiasz to i las wyrośnie sam, jak ci się spieszy to możesz