Wpis z mikrobloga

@zakowskijan72: nie myślałeś o pójściu do lekarza psychiatry? Typowe zaburzenia prześladowcze. Propaganda istnieje i wiem, że Rosja z niej korzysta. Ale wątpię, że na wykopie ma paręset agentów od śmiesznych obrazków i niszczenia przyjaźni między narodami ukraińskim i polskim.
Rozumiem, że według twoją logiki, każdy kto zaśmieje się z narodu ukraińskiego, głupot UE i błędów USA, bo wpisuje się w ruską propagandę.
  • Odpowiedz
Nie wierzę, że to ma ponad 600 plusów. Jak obrażanie innego kraju to heheszki i spoko. A jakby wykopki odkryły podobny wpis z tym, że w roli głównej byłaby flaga polski to zaraz byłaby afera na cały wykop..

żenujące.


@r5678: Zauważ jak wykopki śmieją się z nosacza polaka, pamiętam też akcję z flagą Polski wbitą w gówno przez Wojewódzkiego, większość neuropków piała z zachwytu, jaki to ból dupy mają konserwy.
  • Odpowiedz
Kolego, kończyłeś podstawówkę chociaż? Czytałeś taką lekturę "Kamienie na szaniec"? Wyobraź sobie, że jedną z form walki z okupantem przedstawioną w tej książce, które dokumentuje działalność organizacji "Szare Szeregi" było rysowanie kredą na murach znaków Polski Walczącej bądź świnek ozdobionych hasłem "tylko świnie siedzą w kinie", gdyż seanse kinowe były poprzedzane "kronikami" z hitlerowską propagandą. Taka ówczesna forma "śmiesznych obrazków". Tyle tylko, że żeby je rozpowszechniać trzeba było wyjść z domu, a w razie wpadki nie wyłapywało się bana tylko kulkę w tył głowy na Pawiaku.

Nie wiem, czy jesteś tak głupi, czy tak cwany, by nie doceniać roli tego typu społecznych przekazów.


@zakowskijan72: ej to jaką rolę pełni plucie na Polskę i Polaków? Zgaduję że - cytując @pk347 z http://www.wykop.pl/wpis/22561043/polska-to-bedzie-wieczny-kraj-nieudacznikow-i-malk/

PIETNOWANIE WAD to nie plucie - to najdoskonalsza forma patriotyzmu -
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: nazwiesz ich ruskimi trollami, a może to tylko ludzie z poczuciem humoru na poziomie troglodyty ( )
@OliverQueen: lurkuję śmieszko grupy i chyba mnie coś ominęło. Możesz wytłumaczyć czemu powstają te memy z Ukrainą? Pytam zupełnie serio, może coś się wydarzyło.
@sorek: ale rozumiesz różnicę, kiedy ktoś wyśmiewa czyjeś narodowe przywary, zachowania, sytuacje albo charakterystyczne cechy, a kiedy ktoś się
  • Odpowiedz