Wpis z mikrobloga

Jakieś alternatywy dla Logitech MX Master Wireless lub Logitech MX Anywhere 2 ?

Bardziej skłaniam się ku pierwszej bo wydaje się być wygodniejsza, obecnie używam Logitech M185 na przemian z większą chińską na bluetooth przy tej większej aż tak nie męczy mi się nadgarstek.
W jakich sklepach stacjonarnie mogę takowe znaleźć żeby je podotykać?

#komputery #myszki ma współpracować z #macbook #nieprogramowanie czego używacie?
LubieKiedy - Jakieś alternatywy dla Logitech MX Master Wireless  lub Logitech MX Anyw...

źródło: comment_1IlIvSKoLY6TjURhrf7kudTBqrSW7yD8.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Bardziej skłaniam się ku pierwszej bo wydaje się być wygodniejsza, obecnie używam Logitech M185


@LubieKiedy: Ja ją zamieniłem na g602 jak była cebula na amazonie w zeszłym roku i myślę, że jest ok, ale ja za nią dałem 150 zł z dwoma enelopami do ładowania, 260 zł według mnie jest warta.
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: wybacz tzn. zamieniłem m705(której nie polecam) na g602(również na paluszki, a nie wbudowany akumulator jak teraz w wielu modelach, chociaż chropowaty plastik po bokach jest niezbyt wysokich lotów), M185 też gdzieś mam w domu jako rezerwową.

Wytrzymuje 3 lata na baterii, działa na tylko jednym paluszki i to ponad rok (sprawdzone info).


@sfn3oCiaXFowkvhfFoqkyRr8hLAaTvUgzrX: Chyba jak jej nie używasz i się na nią patrzysz, realne działanie to 6 - (typowe 8-10)
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: Mam mx master i używam jej aktualnie na macu, a wcześniej na windowsie i jak dla mnie jedyny minus to bateria, którą trzeba ładować co kilka dni przy ciągłym użytkowaniu.
  • Odpowiedz
podobno wystarczy do nich napisać i ci mogą przysłać drugą, są przypadki że nawet po gwarancji wysyłali


@Harry19911: Mam ją jeszcze na gwarancji, zbierałem się na to gdzieś od września, międzyczasie też kupiłem g602, ale się w końcu wziąłem za to i właśnie stworzyłem zgłoszenie na stronie support.logitech.com, zobaczymy jak szybko odpowiedzą.
  • Odpowiedz
@Pustulka: czytałem gdzieś na amazonie teorię że logitech wsadza do wszystkich swoich myszek gorsze przełączniki bo im taniej wychodzi wsadzić gorsze i co najwyżej wysłać nową myszkę jak ktoś się zgłosi.
Ja też mam m705, od 2 lat, ale nic się z nią nie dzieje.

@bl4desofglory: @kogi:
  • Odpowiedz
@Harry19911 tak, myszka musi być włączona, kółko jest sterowane elektronicznie i można ustawić je w dowolny sposób, tj. albo może zachowywać się normalnie, a po szybszym przewinieciu zacznie się kręcić swobodnie, czułość tego szybszego przewiniecia można dostosować, ogólnie opcji konfiguracji jest masa. Możesz też na stałe sobie włączyć lub wyłączyć to przewijanie bez oporu
  • Odpowiedz