Wpis z mikrobloga

@Aganiok__: on sam przyznał w wywiadzie promującym jego tomik poezji, że de facto są 2 Tille - jeden, który na zabój kocha swoje dzieci i wnuka, oraz drugi, który po prostu lubi "wyjść na miasto". I da się to wychwycić w twórczości lirycznej.

Zaś co do obaw w zostawaniu sam na sam - pomimo tego, że z wielu niezależnych od siebie źródeł słyszałem o jego "dokonaniach pokoncertowych", to nie sądzę, żeby
@Aganiok__: PS. Jest sobie taka niemiecka modelka / aktorka / prezenterka - Sophia Thomalla. Od 2010-2011 przedstawia się jako partnerka Tilla, natomiast ostatnio trochę się pozmieniało i od 2016 roku jest ona żoną frontmana Combichrist - Andy'ego LaPlegua. Nie przeszkadza jej jednak co jakiś czas brylować na zdjęciu to raz z Tillem, to raz z Andym.

Jak to rzekła moja dobra koleżanka - "Są dwaj faceci, z którymi bałabym się pójść
@Aganiok__: ja bym zmarł z przepicia, a on dalej byłby na chodzie. Już w 2005 roku znajoma mówiła mi po wizycie na aftershow, że nie zdziwi się, jak Till skończy jak na książeczce do Mutter - zakonserwowany. Tak chleje.