Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pytanie całkiem poważne. Pisze z anonimowego, żeby nie był, że robię to dla atencji.
Nie że zależy mi na szufladkowaniu, bo w sumie ta odpowiedź nic nie zmieni, ale wydaje mi się że jestem biseksualna.
Czemu wydaje mi się? Bo nigdy nie zwracałam na to uwagi, wychowana w Polsce zawsze miałam w głowie że jak związek to z facetem, z reszta byłam w dwóch dlugoletnich relacjach z mężczyznami, z jednym jestem do dziś. Zawsze pociągali mnie oni bardziej niż kobiety, ale jako młoda dziewczyna miałam kilka hmm.. Przygod(?) z dziewczynami. Wydawało mi się że to tylko głupie zabawy albo eksperymenty nastolatki.
Teraz jako 26latka będąca w poważnym, jak wspomniałam wcześniej wieloletnim związku, zauważam co raz bardziej że nie jest to tylko pociąg fizyczny, np ostatnio widziałam w sklepie dziewczyne totalnie w moim typie i myślałam o niej chyba z 3 tyg.
W sumie nie wiem po co to piszę, chyba żeby wyrzucic to z siebie, gdyż mój mężczyzna jest o to bardzo zazdrosny i nie chce o tym słuchać (nie żebym coś chciała z tym zrobić) a ciągle o tym myślę.
#rozowepaski miała któraś tak?

#pytanie #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: też byłem zazdrosny, a potem żałowałem, że tak późno pozwoliłem różowej na eksperymenty. jeśli facet będzie czuł się pewny swojej pozycji, że nie zostawisz go dla jakiejś kobiety, która może Ci dać to, czego on nigdy nie będzie w stanie, to pozwoli Ci na spełnianie fantazji.
Albo nie pozwoli. No ale zakładam, że pozwoli.
OP: @zolwixx: @Mr--A-Veed: trójkąt nie wchodzi w grę, nie mogłabym dzielić się moim mężczyzna z inną kobieta, poza tym nie uważam że jest to zdrowe dla związku. Zdrada też nie wchodzi w grę, mój facet jest idealny dla mnie i to jest ten jedyny.
Jak wspominałam wcześniej, nie do końca sama rozumiem po tym wpisie #logikarozowychpaskow chyba chciałam wylać wewnętrzna frustrację, bo ostatnimi czasy ta ciągota do kobiet jest
OP: @InfinityM: widzisz, wydaje mi się, że w większości przypadków to jest tylko eksperymentowanie, pociąg fizyczny i myślałam że tak jest i w moim przypadku. Teraz coraz bardziej wydaje mi się że to coś więcej i irytuje mnie fakt, że nigdy się tego nie dowiem, bo nie jest to warte zranienia bądź utraty mojego faceta.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
OP: @InfinityM: nie mogę tego wiedzieć na pewno, ale wydaje mi się że w większości przypadków jest to pociąg fizyczny. Myślałam że tak jest i w moim przypadku ale im jestem starsza, tym bardziej mam wrażenie że jest to coś więcej i irytuje mnie myśl że nigdy się o sobie nie dowiem, bo nie ma mowy o zranieniu bądź utracie mojego faceta.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale nie jest nic nienormalnego, bo jak pisałem większość tak ma. Z tym że zazwyczaj nie jest to biseksualność 50/50, tylko pociąg do obu płci z większą przewagą zazwyczaj płci przeciwnej. Bardzo mało jest kobiet które są w 100% homoseksualne albo heteroseksualne.
Skoro mówisz że to się pogłębia, a Twój niebieski nie chce o tym słuchać, to w przyszłości możesz się z tym bardziej męczyć.