Wpis z mikrobloga

@erbo: PO po pierwszym roku u władzy miewała do 68%

Kaczyński rok temu też liczył na ten tzw. bonus sondażowy od zwycięstwa, ale nic nie drgnęło,
więc dokładał rzeczy które były mu odradzane, np. obniżenie wieku emerytalnego
to też nie pomogło

bezstronnie patrząc, jeśli poparcie od roku utrzymuje się na podobnym poziomie, to nie jest to dobra wiadomość dla PiSu
  • Odpowiedz
@spere: PO miała przez ponad rok stabilne 68% średniej ze wszystkich poważnych sondaży?
Nie miała, więc nie pisz takich bzdur.
  • Odpowiedz
@erbo: nie przez ponad rok, tylko miewała w następnym roku po zwycięstwie, dlatego napisałem "miewała do"

Kaczyński liczył na ten sam efekt, to jest bonus sondażowy za zwycięstwo w wyborach
nie nastąpił, i wszystko wskazuje na to że już nie nastąpi
  • Odpowiedz
nie przez ponad rok, tylko miewała w następnym roku po zwycięstwie, dlatego napisałem "miewała do"

@spere: A czy ten wpis jest o tym ile PiS miewał w jakiś sondażu z dupy? Czy o średniej z wielu sondaży która utrzymuje się od dawna?

Kaczyński liczył na ten sam efekt, to jest bonus sondażowy za zwycięstwo w wyborach

nie nastąpił, i wszystko wskazuje na to że już nie
  • Odpowiedz
@erbo: jeśli wielokrotnie powtarzane sondaże PO w których miewała ponad 60% są z dupy, to twoje sondaże podane we wpisie, że PiS ma #!$%@? ale stabilne 40%, są z cipy

powtarzam po raz 3 i ostatni, utrzymuje się, ale nie rośnie, a mija już kilkanaście miesięcy

wojna z największym nadawcą publicznym, telewizyjnym i radiowym?
większym od największej
  • Odpowiedz
jeśli wielokrotnie powtarzane sondaże PO w których miewała ponad 60% są z dupy


@spere: POKAŻ DANE !!!

Bo pisać bzdury to sobie możesz, ale mnie nie wołaj.
  • Odpowiedz
wojna z największym nadawcą publicznym, telewizyjnym i radiowym?

większym od największej stacji prywatnej?

wojna z dziesiątkami silnie prawicowych wspierających gazet?

wojna z silnie prawicowym polskim internetem?

mogli liczyć, trzeba było nie #!$%@?ć na tylu frontach


całe
  • Odpowiedz
@erbo: wyśmiałem twoje narzekanie że PiSowi już nie wzrośnie, podając przyczyny, i to nie wszystkie

szczerze mówiąc, nie sądziłem, że tyle zdążą #!$%@?ć w ciągu pierwszego roku

Platformie ośmiorniczki, podsłuchy, itd. zaczęły się chyba po 6 latach dopiero
dlatego wygrała drugą kadencję bez problemu
  • Odpowiedz
@erbo: bo pod twoim ironizowaniem że niby dołuje, jest ukryta radość że tak naprawdę ma stabilnie, więc to były próby uświadomienia ci, że brak wzrostu to tak naprawdę niedobry sygnał, ale ty nie przyjmujesz do wiadomości znaczenia tego

Kaczynski jest inteligentnym graczem, on doskonale to wie
  • Odpowiedz