Wpis z mikrobloga

@maniek_g: Proszę, klikasz na "Klonuj". Aczkolwiek to tylko podstrona strony którą już wcześniej podałem, nie wiem czy istnieje polska wersja, w launcherze jest do wyboru angielski i rosyjski.
  • Odpowiedz
@bzyqster: Ciężko jednoznacznie stwierdzić, aczkolwiek na pewno ważne jest taktyka walki, uświadomienie sobie że podstawą jest szybka ekspansja a nie obrona własnych zamków, gra wieloma postaciami, no i uświadomienie sobie jak mocna jest cytadela i jak potężne jest inferno na dużych mapach.
  • Odpowiedz
Możesz powiedzieć dlaczego? Brzmi w sumie legitnie, ale kiedy jest się masterem?


@bzyqster: Pytanie kiedy jest się masterem trochę dziwne, nie ma określonego punktu i o to m.in. chodzi, że praktycznie nie da się wykorzystać mechaniki na 100%. Kiedy jest się masterem w dowolnej innej dziedzinie? MŚ w Heroes III chyba nie ma. Natomiast ogólnie umiejętności weryfikuje właśnie najlepiej gra multiplayer, czy na najwyższym poziomie. Ja zupełnie się z @
  • Odpowiedz
@Jan_K: > To jasne, że nie da się jednoznacznie określić punktu od którego zdobywa się poziom master. Chodziło mi właśnie o to, że jakie czynności, taktyka czy zachowania pozwalają stwierdzić, że ktoś po prostu ogarnia grę, świadomie podejmuje jakieś decyzje. Sam grałem swojego czasu w WoWa i śmiało mógłbym wtedy stwierdzić, kiedy ktoś doszedł do jakiegoś poziomu wtajemniczenia w postać.

W każdym razie, dzięki za obszerną odpowiedź. Niech poniedziałki będą
  • Odpowiedz
@sejsmita: @Niewierny_Mops:

No tak, ciemny pokój oświetlany delikatnym blaskiem monitora, w tle muzyczka co jakiś czas przerywana donośnymi "#!$%@?!" , "nie no #!$%@? nie wierzę" , "ja #!$%@?ę.." itp. gdy nasza postać w istotnym momencie spudłuje atak niwecząc cały plan walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
larvaexotech - @sejsmita: @Niewierny_Mops: 

No tak, ciemny pokój oświetlany delika...
  • Odpowiedz
gdy nasza postać w istotnym momencie spudłuje atak niwecząc cały plan walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@larvaexotech: Pudło pudłem, ale jest fanowska kampania, gdzie mięsem tak rzucałem, gdy zobaczyłem, jakie niespodzianki przygotował twórca. Co turę pojawiają ekipy w ilości około 5 zapchane jednostkami najwyższego poziomu wylewowane koszmarnie wysoko i lecą na moją stolicę z osłabionym strażnikiem. Pociłem się przy tym. ;]
  • Odpowiedz