Wpis z mikrobloga

sasiad sie do mnie przywalil za to, ze dokarmiam ptaki.
cyt: "dra mordy od rana, nie mozna w spokoju posiedziec"
fakt faktem, ze jest glosno bo szaleje jakies 50 wrobli i z 15 sikorek modraszek i bogatek... pare razy widzialem grubodziba.
najlepsze jest to... ptaki sa nauczone, ze zawsze dostaja zarcie o 7 rano i wystarczy sie spoznic 10 minut i jest taki kwiiik :D no ze nie da rady zapomniec ich dokarmiac.
centrum malej miesciny... kto w "centrum" moze cieszyc sie o poranku cwierkaniem?
dzisiaj czekam na paczke 50kg slonecznika i 15kg orzechow.
takze tego sasiad...pozdrawiam serdecznie.
#ptaki
  • 75
  • Odpowiedz
  • 715
@KENOX też bym się #!$%@? jak bym przeleciał a nie ma żarcia, bym se pomyślał na #!$%@? tak wcześnie wstawalem jak czlowieki się spozniaja
  • Odpowiedz
@KENOX: przypomniał mi się "dom w Karkonoszach". Parafrazując: Jakie piękne zwierzęta. Ćwierkają już od rana. Cudownie sypnąć ziarnem....
Człowiek wraca po pracy w nocy, albo ma dzień żeby się wyspać: co za #!$%@? #!$%@? ćwierkają od 7 rano. Że też nikt ich nie wystrzelał.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tajniakos: ja mam karmnik przy oknie. przy sniadaniu uwielbiam patrzec na nie :)
np sa wroble, ktore jedza w karmniku, sa wroble ktore maja wejscie to karmnika ale natychmiast odlatuja po pobraniu ziarna :D no i sa tez takie co jedza tylko to co spadnie na ziemie.
sniadanko, kaweczka i ich darcie ryja .... uwielbiam to :)
  • Odpowiedz
@KENOX: Nie czaję ludzi, którym przeszkadzają odgłosy ptaków. Mnie to ćwierkanie zajebiście odpręża. Nawet lepiej mi się śpi. Wyjątek stanowią tylko te #!$%@? wrony co kraczą jak #!$%@?. KRRRA KRRRA KRRRA. Do dupy se #!$%@? pokracz. Kurde, trochę mi pasta z tego wyszła XD
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: bitwy sa miedzy stadami. sa wroble, ktore niczego sie nie boja, sa wroble "zaczepiaki" zeby odgonic wrobla z innego stada :d jazda jest to trzeba zobaczyc.
  • Odpowiedz
@KENOX: Może coś ze mną nie tak, ale skoro sąsiadowi to przeszkadza to może warto dojść do jakiegoś porozumienia? Nie każdemu będzie odpowiadać to samo. Mamy taką pogodę, że dzisiaj z rana również obudziły mnie ptaki, ale był to przyjemny śpiew kilku osobników. "Darcie mordy" wygłodniałego stada faktycznie może być mało komfortowe xd
  • Odpowiedz