Wpis z mikrobloga

@Inkyy: do dvbt nie potrzeba jakiejś super-hiper anteny, wystarczy zwykła, podobno na te nowe kanały polecają zwrotnicę jakąś bo jakoś inaczej nadają, ale mam antenę zbiorczą na bloku, to mnie to rybka, działały wszystkie od pierwszego dnia, nc plus jak lubisz piłkę kopaną (ekstraklasa, liga mistrzów, liga angielska), polsat jak lubisz siatkówkę, bo eleveny i hbo to są tu i tu
  • Odpowiedz
Warto też wspomnieć że nie trzeba wcale podpisywać umowy z operatorem np. . nc+ na pakiet powiedzmy extra+ , bo tam jest eurosport2 .
Można podpisać umowę na niższy pakiet takie kanały jak paczka c+, eurosport2, history, h2, mezzo, pakiet hbo, pakiet cinemax, pakiet filmbox, czy pakiet multimanpack można sobie dokupić w opcji "włącz/wyłącz" czyli ty decydujesz do kiedy oglądasz i za to płacisz. Powiedzmy taka opcja dla lubiących zaoszczędzić jak i
  • Odpowiedz
polsat, wychodzi o wiele taniej


@s_t_u_l_e_j: Powiem Ci, że do tej pory myślałem podobnie, ale wczoraj teściu poprosił mnie, żebym znalazł mu jakąś ofertę na średni pakiet. Pierwsze kroki skierowałem na stronę CP i wybrałem pakiet Familijny HD - 109 kanałów w tym 30HD za cenę 39,99 zł/m-c. Rzut oka na stronę nc+ i w takiej samej cenie otrzymujemy pakiet Comfort+ a w nim 104 kanały z czego 43 HD. Zawartość programowa podobna, wiadomo większość kanałów to trudne sprawy, telezakupy itp, ja natomiast zwracam uwagę głównie na to, żeby w tej cenie była przynajmniej jakaś namiastka sportu. No i w CP w pakiecie Familijny HD otrzymujemy następujące kanały sportowe:
- Polsat Sport SD (kanał promocyjny, czyli nie wchodzący w skład pakietu - mogę one być wycofane co nie będzie stanowiło zmiany warunków umowy)
- Polsat Sport Extra SD (kanał promocyjny)
- Eurosport 1 SD
  • Odpowiedz