Wpis z mikrobloga

Tegoroczne #oscary to jeden wielki cyrk. Najpierw przez całą galę gadanie o imigrantach, równouprawnieniu, Trumpie etc, a na koniec wygrywa średni "Moonlight", pokonujący dużo lepsze "La La Land" i genialne "Manchester by the Sea". W finale doszło do pomyłki i twórcy "La La Land" zdążyli nawet podziękować za Oscara, a na koniec przybiegł gość i uznał, że to jednak nie oni wygrali. Gdyby ktoś miał wątpliwości: Tak - to Oscary. Tak - "Moonlight" to film o czarnoskórym geju. Gdyby główny bohater dodatkowo był jeszcze żydem, który strzelał do Niemców w polskim obozie zagłady, to w pakiecie byłby jeszcze Nobel i nagroda Emmy.

#kino #film #paranafilm
  • 43
  • Odpowiedz
Gdyby główny bohater dodatkowo był jeszcze żydem, który strzelał do Niemców w polskim obozie zagłady, to w pakiecie byłby jeszcze Nobel i nagroda Emmy.


@Para_na_film: bul dópy o cos, czego sie w ogole nie rozumie bo zyje sie w slowianskim #!$%@? XD Jackowo #!$%@?, Jackowo xD
  • Odpowiedz
@Para_na_film: Oba filmy były bardzo wysoko oceniane przez profesjonalnych recenzentów jak i zwykłych odbiorców.
Ty możesz sobie tłumaczyć wybór lewactwem, a ja powiem, że w tym wypadku decydują detale filmowe.
  • Odpowiedz
@Para_na_film: W zeszłym roku w ogóle nie było czarnych, więc o co dawanie #!$%@? tak właściwie? Czujesz się od nich gorszy, bo jednak też coś potrafią a nawet są od Ciebie o przewróconą ósemkę lepsi i próbujesz doszukać się jakiejś lewackiej propagandy kiedy jej nie ma?
  • Odpowiedz
@przewodnik: Rok temu akcja #oscarssowhite W tym roku najwięcej nagrodzonych czarnoskórych artystów w historii. No co za przypadek!
Napisze capslockiem wszystkim, którzy uznali mnie za prawackiego wariata. Powtórzę: dałem "Moonlight" 7/10, bo to nie jest zły film. Tutaj więcej http://paranafilm.pl/moonlight-recenzja-filmu/ Jednak naszym zdaniem przynajmniej 3 filmy były zdecydowanie lepsze. "Moonlight" to przewidywalna historyjka, którą ratuje tylko już mniej oklepane zakończenie. Ładne i dobrze zagrane - tyle.
@MatiBicek: @Mesmeryzowany: @
  • Odpowiedz