Wpis z mikrobloga

Materiał z większym napracowaniem niż 30 minut.
1. Nadal za bardzo się #!$%@? jak mam obsługiwać jakiegokolwiek DAWa. Jestem na to jeszcze za głupi wiec wszystko jest na sucho.
2. Jakieś pół roku nauki śpiewania daje efekty ale z każda lekcją człowiek uświadamia sobie jak długi jest to proces.
3. RK 5 Fly Rig to najlepszy i najseksowniejszy zakup dla każdego gitarzysty.
#gitara #gitaraelektryczna #tworczoscwlasna #tworzeniemuzyki #spiewajzwykopem #pokazmorde #muzyka
G.....e - Materiał z większym napracowaniem niż 30 minut. 
1. Nadal za bardzo się #!$...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guitarslave: Hej, nie jestem specjalistą ale dam Ci parę rad (mam nadzieję że dobrych).
Nie wiem jakiego masz nauczyciela śpiewu, ale może popróbuj kilku i niech dadzą Ci próbkę swoich możliwości.
Słyszę, że boisz się śpiewać bo śpiewasz bardzo niepewnie, szczególnie gdy masz coś zaśpiewać wyżej.
Jeśli chcesz się nauczyć śpiewać w mixie i headvoice to albo musisz dużo próbować i uwaznie obserwować swoje ciało, albo mieć dobrego nauczyciela.
Nie wiem czy brałeś jakiekolwiek lekcje, ale śpiewasz tak jakbyś nigdy ich nie brał. I może to wynikać z tego że się boisz, a może z tego że nie wiesz jak. Tylko taki nauczyciel powinien to wyłapać na pierwszej lekcji. Widzę, że się gubisz bo nie masz pojęcia jak śpiewać wyżej, w niskich rejestrach też nie ma zdecydowania. Jako, że miałeś już do czynienia z instrumentem (1-gitara, 2-głos), wiedz, że jeśli wyrobisz sobie złe nawyki w śpiewaniu (technika) to później będziesz musiał się ich oduczyć, a to dość flustrujące, szczególnie gdy nie ma się już 10 lat (wiem po sobie).
Co do śpiewu i grania na gitarze. Ok, tylko niech te ozdobniki nie przeszkadzają w odbiorze tego co śpiewasz. Często lepiej
  • Odpowiedz