Wpis z mikrobloga

> – Nie wyjadę za granicę, żeby wziąć ślub. Mam swoją godność. Jestem Polakiem, kocham Polskę, jestem patriotą, jestem narodowcem. Śpiewam Rotę, śpiewam polski hymn, noszę polski paszport i dowód osobisty. I chcę ślub wziąć w Polsce. A nie za granicą, jak jakiś tchórz – przyznał


Propsy dla Robsona,w sumie to się tego po nim nie spodziewałem #neuropa #4konserwy #polityka #lgbt #polska
H.....a - > > – Nie wyjadę za granicę, żeby wziąć ślub. Mam swoją godność. Jestem Pol...

źródło: comment_XD0yrYSNd2Q1Ay8lqNXjxtKvxD06xi9G.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Hamouma: Konkretny chłop z jajami. Pewnie nie bez przyczyny to przemówienie jest wypowiedziane w buntowniczy sposób, bo akurat w jego interesie jest podburzenie ludzi do obecnej władzy, co według mnie jest dobrą decyzją, tym bardziej zrobione w tak wyrachowany sposób.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Ej no poważnie pisze,przecież mógł jak nie które neuropejskie trolle np pk500 pluć na Polskę,że katotaliban,dno,żenada,polaczki ciemongród a tutaj proszę bardzo,czeka na przemiany w kraju dzięki którym będzie mógł czuć się w pełni szczęśliwy,sam przyznał że w Słupsku udziela bardzo dużo ślubów i sam chciałby móc kiedyś dostąpić tej ceremonii w Polsce
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: wiesz z jednej strony można na to patrzeć,jako prowokacja na zasadzie pstryczka w nos w kierunku takich agresorów z onr,którzy by go najchętniej zabili za orientacje "hej patrzcie,ja też jestem narodowcem i jestem gejem i co mi zrobicie?" ale Biedroń jakoś nigdy nie wypowiadał się negatywnie o Polsce

Jako prezydent Słupska Robert Biedroń udziela ślubów cywilnych. – Terminy mamy zajęte terminy do października, do naszego pałacu ślubów przyjeżdżają ludzie z
  • Odpowiedz
@Hamouma: No właśnie, wydaję mi się to nie tyle prowokacja, co manifestem swych poglądów. Wielu nieogarów uważa, ze gej to najgorszy typ człowieka, który deprawuje i psuje otoczenie. Niech się przyzwyczają, że Biedroń jest także człowiekiem, takim jak inni.

Za to Biedroniowi należy się szacunek. Choć może się wydawać się populista, to daleko mu do typowych polityków, którzy karmią ego swych wyborców. Robert to po prostu dobry człowiek.
  • Odpowiedz
@Hamouma: Robert spoko, ale nieświadomie pojechał po swoich trochę bo jednak sporo homo bierze ślub zagranicą. Nie każdy chce czekać 30 lat i się może nie doczekać tego ślubu
  • Odpowiedz
@kvvach: to może jest dodatkowo sprytny i wie,że tam by go pobili więc woli iść do "swoich" nie wiadomo,rzadko się zdarza taki przejaw patriotyzmu u osób homoseksualnych,one są z reguly "wyzwolone" Robert to odpowiednik tego geja z USA co jest za Trumpem
  • Odpowiedz
@Hamouma: Oj ale przestań robić jakieś wygibasy intelektualne pod jakąś dziwną teze. owszem może masz rację i Robert jest ultra krypto narodowcem knującym spiski, ale byłby wtedy ewenementem w Polsce. bardziej prawdopodobne jest że po prostu nie zauważył tego. zresztą nie chwaląc się póki co tylko ja to zauważyłem
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: żeby nie było, nie mam nic do pana Biedronia, ale przecież to jest po prostu zwykłe, bardzo dobre zagranie PR. Albo sam jest bardzo dobry w budowaniu swojego wizerunku, albo co bardziej prawdopodobne, wspominając jego wypowiedzi z czasu partii palikota, ma bardzo dobrych specjalistów od PR.
  • Odpowiedz