Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki. Mam mi4c z nieoficjalinie odblokowanym bootloaderem i zainstalowanym Ressurection Remix. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak wrócić do oficjalnego MIUI? Nie chcę zbrickować urządzenia, a nigdzie nie mogę znaleźć tutoriala jak wrócić do MIUI i znów zablokować bootloader.
#mi4c #xiaomi
  • 10
@asd1asd: ja chcę poprostu na chwilę powrócić do MIUI żeby oficjalną drogą odblokować bootloader. Ale nie wiem czy na nieoficjalnie odblokowanym bootloaderze nie zbrickuje urządzenia jeśli z poziomu TWRP zainstaluję zipa z xiaomi.eu
@BlackPaperMoon: Właśnie miałem przymierzać się do testowania Ressurection Remix (obecnie mam cm13.1), jakie są twoje wrażenia z użytkowania fona na tym systemie?

Jeśli telefon z Banggood przyszedł mi od razu z odblokowanym bootloaderem to znaczy że unlock był robiony nieoficjalnie?
@h080rg: raczej nieoficjalnie odblokowany. Więc jeśli chcesz RR to instaluj wersję z 14 lutego. I TWRP 3.0.2.0. A użytkowanie to niebo, a ziemia. RR to rakieta, wszystko czytelne i jak dla mnie lepiej konfigurowalne. Aplikacja kamery może słabsza niż ta w miui, ale osobiście korzystam z footej camera premium która jest chyba najlepszą apką aparatu. Zaletą jest wbudowany root i brak chińskich apek.
@h080rg: próbowałem tak zrobić, ale od razu po otrzymaniu zgody od xiaomi. Potem jednak doczytałem że najlepiej odczekać jakiś czas. No i nie miałem kiedy spróbować ponownie. Więc chwilowo nie mam oficjalnie odblokowanego.