Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba: @desensitization: ja się zastanawiam, po co im te psy. Tak zupełnie serio, bo logiki nie widzę. Kólika ubiją na obiad, kura jaja zniesie, krowa mleko da, a tu. że niby żywy alarm? Bo zaszczeka jak Mietek podejdzie do furtki?
Jakoś żabka sobie poradziła żeby widzieć, że ktoś wchodzi i ma świstaki na drzwiach. Mało jest takich brzdękaczy z czujką na ruch?
Ani taka na baterie kup nie nawali, ani
  • Odpowiedz
@desensitization: przestraszony pies potrafi skakać cholernie wysoko i w czasie burzy ucieka. Z resztą niesamowicie mnie #!$%@? jak muszę opędzać się kijem przechodząc przez wioskę bo co drugi debil zostawił otwartą bramę i pies wyskakuje z mordą.
  • Odpowiedz
@Zdupcyngiel: No właśnie jaka ? Bo widać że kociak sobie śmiga samopas a nie #!$%@? do budy zbitej z dwóch skrzynek po jabłkach. Mi chodzi o to że co niektórzy ludzie biorą psy czy inne zwierzęta i traktują jak jakiś przedmiot, jakby to dzikie z lasu przyszło #!$%@?. I jeszcze ci powie że na 2cm smyczy bo agresywne i dorobku pilnuje panie, a się rozglądam dookoła i ani co #!$%@?ć nie
  • Odpowiedz
To niech je zajebią i zjedzą


@Papasanbaba: Przykro mi, że to piszę ale wolę psy na łańcuchu jak na dziko.

Miałem warsztat pod lasem i jeździłem tam rowerem. Zawsze ale to zawsze kieszenie pełne kamieni i jakaś pała przy ramie. Kumasz w ogóle bazę jak jest? Ataki non stop.
  • Odpowiedz
@Zielony34: Tak, to moje zdjęcie. Psy są dokarmianie przez moich rodziców, bo u właściciela straszna bieda. Co do łańcuchów - nie pochwalam tego. Faktem jest, że psy są bardzo agresywne, ale to zapewne wina wychowania.
  • Odpowiedz
@Stanczyk21: zgłoś to... Prosze Cie. Jest TOZ, są fundacje. Być może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał im wyprostować psychikę, jeśli nie, to może chociaż ktoś, komu będą pilnowały pola biegając wolno. Nie lekceważ tego.
  • Odpowiedz
@skinnydog: To na policje zgłaszać, moich dwóch wujasów ma psy na wsi. Samopas biegają zazwyczaj i zapewniam cię żaden nie zwieje za posesje, oni potrafią zrobić tak żeby działało to inni też. Bo ofc. nie twierdzę że łańcuch be i tylko puszczenie fafika jest cacy, pies nie ma się męczyć ale też nie może biegać po całej wsi a wracać tylko na michę albo spać. Ja mieszkam w mieście i to
  • Odpowiedz