Wpis z mikrobloga

Mirabelki kochane, może któraś się orientuje jakie sztuczne rzęsy i klej warto kupić? Potrzebuję na jedną imprezę ale nigdy nie kupowałam więc się nie znam. Chodzi mi o te na jednym pasku, nie pojedyncze kępki.
#rozowepaski i może #kosmetyki
  • 22
  • Odpowiedz
  • 3
@chonakawe klej duo, taki w biało niebieskim opakowaniu. Jest przezroczysty po wyschnięciu i trzyma się świetnie. Jak chodzi o rzęsy to zawsze kupowałam w superpharm, są bardzo fajne dość naturalnie wyglądajace. Osobiście wolę kępki i polecałbym raczej to, o wiele łatwiej przykleić i o wiele lepiej wyglądają :)
  • Odpowiedz
  • 0
@miniBas @vkzk zależy mi na takim dość mocnym efekcie, kępkami dam radę to uzyskać?
Ten klej gdzie dostanę?
I faktycznie ciężko je przykleić tak żeby nigdzie nie odchodziły?
  • Odpowiedz
  • 0
@chonakawe pewnie, kępki są super :) ja osobiście uwielbiam, ale w sumie jak planujesz na 1wyjscie tylko to może i lepiej na pasku. Musisz tylko sprawdzić czy ma cienki pasek, gruby będzie niewygodny i może się słabo układać. No i dobrze dopasować do oka, najpierw najlepiej przyłożyć na sucho bez kleju żeby dopasować długość, jak masz małe oczka to możliwe że trzeba będzie dociac
  • Odpowiedz
  • 0
@chonakawe a co do kleju to możesz zamówić na ezebra czy czymś takim, stacjonarne obstawiam że powinny być w inglocie, sephorze czy innyn
  • Odpowiedz
@SuperPanda: Ze swojego doświadczenia powiem Ci, ze 1:1 wyglądają bardziej sztucznie. ;) Od razu widać, że ktoś ma doczepione. A rzęsy na pasku / kępki można dobrać tak naturalne, ze nie będą się rzucać w oczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@antylopa tego niebieskiego? Dla mnie jest super :( mam też ten taki w zielonym z inglota i niewygodne w nakładaniu jak cholera, nie polecam
  • Odpowiedz
@vkzk: Ja też mam, ale kupiony x lat temu. Jakoś pod koniec ubiegłego roku zmienili skład i podobno jest tragedia. Teraz będę testować klej z House of Lashes. Podobno bardzo dobry.
  • Odpowiedz
@antylopa: Ale że niby takie, które kupuje się w drogerii i doczepia samodzielnie są bardziej naturalne niż te, które aplikuje kosmetyczka? Ja myślałam o 1:1, bo mam bardzo gęste, chcę mieć tylko trochę dłuższe.
  • Odpowiedz
@SuperPanda: Tak. W mojej opinii tak właśnie jest. Chyba, ze ktoś zrobiłby mega delikatnie 1:1, ale marna szansa, bo zwykle są to wachlarze. Jeżeli nigdy nie miałaś doczepianych, to zastanów się dwa razy, nie żałuj kasy i dopełniaj po 3 tygodniach. Ja doczepiłam kiedyś - rzęsy były po tym jak spalone, nie dało się wykonywać makijażu powiek, a tym bardziej zmywać go. Jeszcze kosmetyczka spitoliła i posklejała. Bardzo naturalny efekt,
  • Odpowiedz
@antylopa: Jakie z alie polecasz? O tych ardell słyszałam, one kosztują kilkanaście złotych? Je sie nosi cay czas tak jak te od kosmetyczki czy zdejmuje na noc? Myślałąm, że jesli kosmetyczka oferuje rzęsy z włosia norki i potem jeszcze obcina nożyczkami, żeby było widać różnice w długości poszczegolnych, to wygląda to dość naturalnie.
  • Odpowiedz
@SuperPanda: Wszystkie rzęsy na pasku nosi się tylko do czasu zmycia makijażu. Kępki również. :) Robisz mejkap, naklejasz rzęsy, zmywasz makijaż i rzesy. Można je potem normalnie wykorzystać jeszcze raz. Dopóki się nie zniszczą. ;)
Z Alie zawsze sortuję po liczbie zamówień i wybieram te, które akurat wpadną mi w oko. Kosztują grosze - kilka par za OK. 8zł. Warto tez kupić troszkę lepsze - jedna pare za podobna cenę.
  • Odpowiedz
@antylopa: Moja koleżanka mówiła, że jej podcinała xD Widziałam ją już pod koniec noszenia (kilka dni przed uzupelnieniem), więc ciężko mi ocenić efekt, ale twierdziła, że wyglądały bardzo naturalnie.
  • Odpowiedz