Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros Mireczki, posiadam Provog v3 (https://www.youtube.com/watch?v=y493CKS4fKc ), wlasnie mi sie stłukł. Wiem, ze clearomizer kosztuje około 80 złotych. Pytanie klucz: czy do ceny około 100 złotych lepiej kupic nowego fajka (ten obecny wyglada słabo u dziewczyny... of you mnie wiat i mean...( ͡° ʖ̯ ͡°)), czy jest dobry i tylko dokupić ,,gore"? Nie potrzebuje aż tak wielkiej pary jak mam obecnie - nie wykorzystuje możliwości aktualnego papierosa, wiec bede wdzięczna za jakies typy papierosów dobrych, ale w cenie do 100. Pomożecie?
  • 32
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: Idź sobie po prostu na wyspę i zobacz co Ci pasuje, nieraz są wyprzedaże i promocje, a w tej cenie wszystko będzie porównywalne jakością. Poleciłbym coś więcej, ale skoro chcesz "damski", to ja się nie znam ;)
  • Odpowiedz
@adrael: już 3 razy zaufałam ludziom wciskającym mi fajki na wyspie - za każdym razem się zawodziłam, więc postanowiłam zaufać Mirkom. Nie mówię, że chcę damski. Ja po prostu niekoniecznie chcę nosić przy sobie coś, co ma średnicę 3 cm i długość 25 cm :) - w dodatku jest czarne i każdy się z tego śmieje :)
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: jak jest czarne, to zazwyczaj jest też długie, taka fizjonomia ;). Z tego co jest aktualnie dostępne do kupienia:
Używałem Nautilusa Mini i byłem zadowolony.
Teraz używam Ego One i też jestem zadowolony.
Zobacz jak wyglądają, ale to właśnie raczej większe zabawki.

Z tego co widzę
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: Ile trzyma bateria dokładnie to Ci nie powiem, bo ja zawsze odłączałem od ładowarki rano i podłączałem przed spaniem, ale myślę że te 1,5 dnia da radę. Chmura do największych nie należy ale jak na sprzęt takich rozmiarów, jest bardzo dobrze, dymek zdecydowanie czuć. Buteleczka 15ml wystarczyła mi na nim na około 7-8 dni.
  • Odpowiedz
@Roniq: tą wielką mgłą, którą potrafi wygenerować provog, pociągnęłam 2 razy - nie mam takich potrzeb i od 1 bucha mi się kręci w głowie (a palę dobrych...8 lat?). myślę, że skuszę się na joyetech ego aio :)
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: Ja używałem prawie rok i nie narzekałem pod żadnym względem, moja różowa również używa jakieś pół roku i jest zadowolona. Pisałaś również o wyglądzie - dobierzesz sobie kolorek i Aio będzie damski ( ͡ ͜ʖ ͡)

I z góry uprzedzam, że jak grzałki do niego, to tylko 0,6 ohma.

@adrael - tak, bateria jest niewymienna.
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: jak coś to do tego provoga możesz dokupić samą tulejkę za 15 zł :) A kręci Ci się w głowie bo korzystasz z mocnego liquidu - na takim sprzęcie raczej rzadko przekracza się 6 mg .
  • Odpowiedz
@krenszou: jak to tulejkę za 15 zł? Mnie sie zbiło to szkiełko całe :( e-smokingworld bodajże mam koło siebie - cos tam dokupie? Zeby było po taniości, ale jak mam wydawać na ,,gore" 100 to wole kupic nowego papierosa - wiesz o co chodzi ;)
  • Odpowiedz